دانشجویان افتخار آفرین دانشگاه علوم پزشکی ارومیه تجلیل شدند

شناسهٔ خبر: 074BE29D -
دانشجویان افتخار آفرین دانشگاه علوم پزشکی ارومیه در نهمین دوره المپیاد علمی وزارت بهداشت مورد تقدیر قرار گرفتند.

به گزارش هاناخبر ،معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه در طی جلسه ای از سه نفر دانشجوی افتخار آفرین نهمین دوره المپیاد علمی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی تقدیر کرد .

دکتر محمدرضا محمدی فلاح در این جلسه طی سخنانی ضمن تشکر از تلاشهای این دانشجویان گفت : در پیشرفت یک کشور علم و عالم جایگاه ویژه ای دارد و سعادت یک جامعه در گرو توسعه علمی آن است و دانشجویان آینده سازان علمی کشور محسوب می شوند .

فلاح تاکید کرد : حضور دانشجویان در المپیاد های علمی و کسب چنین موفقیتهای علمی موجب ایجاد و تقویت انگیزه دانشجویان می گردد که خود موجب توسعه عرصه آموزش می شود .

وی ضمن اشاره به برخی اقدامات انجام گرفته در بسته های تحول و نو آوری آموزش در دانشگاه از جمله بین المللی سازی آموزشی ، توسعه آموزش مجازی افزود : احداث مرکز مهارتهای بالینی ، مرکز آزمونها و قرائت خانه در قالب طرح توسعه بیمارستان امام خمینی (ره) نشان از عزم دانشگاه در توسعه حوزه آموزش و رساندن دانشگاه به جایگاه اصلی و واقعی آن در آموزش علوم پزشکی است .

در پایان این جلسه از سه نفر از دانشجویان رشته پزشکی  ساسان پور باقر دارنده مدال طلا در حیطه علوم پایه، امیر رضا پور ماجد دارنده مدال برنز و میلاد الیاسی دارنده مدال نقره در حیطه آموزش پزشکی تقدیر به عمل آمد.

 


 

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
8 + 1 =