همزمان با شروع به کار پایگاههای فعالیت های تابستانی:

بازدید مدیر آموزش و پرورش دیواندره از کانون علامه طباطبایی و سالن ورزشی پیشکسوتان

شناسهٔ خبر: 11EE9957 -
همزمان با شروع به کار پایگاههای فعالیت های تابستانی، مدیر آموزش و پرورش دیواندره به همراه معاون پرورشی و کارشناسان تربیت بدنی و روابط عمومی از کانون علامه طباطبایی و سالن ورزشی پیشکسوتان شهر دیواندره بازدید به عمل آورد.

به گزارش هاناخبر ، همزمان با شروع به کار پایگاههای فعالیت های تابستانی، مدیر آموزش و پرورش شهرستان دیواندره به همراه معاون پرورشی و کارشناسان تربیت بدنی و روابط عمومی مدیریت از کانون علامه طباطبایی و سالن ورزشی پیشکسوتان شهر دیواندره بازدید به عمل آورد.

    عبدی مدیر آموزش و پرورش شهرستان دیواندره در این بازدیدعنوان کرد: امروزه برای پر نمودن اوقات فراغت دانش آموزان نیازمند تعامل گسترده کلیه کسانی هستیم که در این زمینه دخیل هستند؛ چون ما باید در انجام این فرایند فعالیت هایی را در نظر بگیریم که با فرهنگ ایرانی-اسلامی ما همخوانی داشته باشد.

    وی در ادامه سخنانش با بیان اینکه مطالعه کردن، فعالیت های ورزشی و برگزاری اردوهای علمی، آموزشی، سازندگی از جمله چندین راهکارپر کردن اوقات فراغت دانش آموزان است؛ عنوان کرد: پر کردن اوقات فراغت به معنی این نیست که دانش اموز فقط بیکار نباشد؛ بلکه باید این پر کردن اوقات دارای کیفیت لازم نیز باشد؛ لذا چون وقت اضافه از موارد آسیب زا بخصوص در سنین پایین است باید تمام تلاش خود را در راستای پر کردن صحیح اوقات فراغت دانش آموزان بکار گیریم.

  مدیر آموزش و پرورش همچنین با اشاره به آسیب هایی از جمله فضای مجازی و اعتیاد گفت: امروزه آسیب هایی از جمله استفاده نادرست از فضای مجازی در اوقات فراغت دانش آموزان را تهدید می کند؛ لذا بهره گیری از توانمندیهای کلاس های تابستانی یکی از راههای جلوگیری از این آسیب هاست.

    ناصح عبدی در پایان عنوان کرد: همه باید در زمینه اطلاع رسانی لازم در خصوص ثبت نام در کانون ها، سالن های ورزشی و مراکز فعالیت های تابستانی اهتمام لازم را داشته باشند تا خدمتی به جامعه خود کرده باشند.

   گفتنی است در این بازدید از کلاس های فعال در کانون علامه طباطبایی و سالن ورزشی پیکسوتان بازدید به عمل آمد.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
3 + 7 =