کشف 30 فقره سرقت در کرمانشاه

شناسهٔ خبر: 20BDB7DC -
گروه استان ها - کرمانشاه- رئیس پلیس شهرستان کرمانشاه از دستگیری اعضای باند 4 نفره سرقت قطعات و لوازم خودرو و کشف 30 فقره سرقت در این شهرستان با تلاش ماموران خبر داد.

به گزارش هاناخبر ، سرهنگ "حسین براری" اظهار داشت: به دنبال وقوع چندین فقره سرقت قطعات و لوازم خودرو در یکی دو محله شهر کرمانشاه که با شگردهای مشابه انجام می شد، رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با انجام کارهای اطلاعاتی و استفاده از شگردهای پلیسی دریافتند که سرقت ها توسط یک باند 4 نفره و با استفاده از یک دستگاه وانت سرقتی انجام می گیرد.

سرهنگ براری ادامه داد: با تلاش شبانه روزی، ماموران توانستند خودرو مذکور را در شهرک ظفر مشاهده و با استفاده از شگردهای خاص پلیسی آن را توقیف و متهم را نیز دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه گفت: با اعتراف متهم مبنی بر اینکه سرقت ها را با همکاری 3 نفر دیگر انجام می داده است، دستگیری همدستان وی نیز در دستور کار قرار گرفت.

وی تصریح کرد: پس از شناسایی مخفیگاه سایر اعضای باند و با هماهنگی مقام قضائی، نسبت به دستگیری آنها اقدام شد.

سرهنگ براری یادآور شد: اعضای باند در اعترافات خود عنوان کردند که تاکنون 30 فقره سرقت در حوزه قطعات و لوازم خودرو انجام داده اند و اموال سرقتی را نیز به دو نفر مالخر فروخته اند.

رئیس پلیس شهرستان کرمانشاه با اشاره به دستگیری مالخران نیز گفت: متهمان برای صدور حکم مناسب تحویل مراجع قضائی شدند.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
8 + 5 =