تیراندازی خونین در پیرانشهر در ادامه یک قتل در سال 80

شناسهٔ خبر: 23724743 -
اختلافات ملکی علت وقوع حادثه اخیر تیراندازی در شهرستان پیرانشهر بوده است.

به گزارش هاناخبر ،مقارن با ساعت 10 و نیم روز سه شنبه 16 آبان  مردی حدوداً 60 ساله اسلحه بدست همراه يك موتور سوار در لحظه خروج فرد مضروب از اداره جهاد كشاورزى اقدام به به شليك ٣ گلوله بطرف وی کرده و ایشان را بشدت از ناحیه پا و قفسه سینه مجروح کرده و در اسرع وقت سوار بر موتورسيكلت شده و از محل متوارى شدند.

 یکی از نزدیکان فرد مضروب در تیراندازی اخیر در پیرانشهر گفت: اين حادثه ادامه يك اختلاف ملكى بوده كه طى همين مسئله فردی دیگری نیز در سال١٣٨٠ به قتل رسيده و متأسفانه همچنان اين اختلافات تداوم يافته است.

این فرد که نخواست نامش افشا شود، افزود: متأسفانه حدود 16 سال قبل نیز یکی از اعضای خانواده ما بنام (مولود.م ) توسط یکی از افراد خانواده قاتل بر اثر شلیک گلوله جان خود را از دست داد و سپس از کشور متواری شد و بر اساس شواهد موجود قاتل اکنون در کشور عراق دستگیر و زندانی می باشد.

این فرد مطلع اظهار داشت: در طول این همه سال چندین بار برای حل مشکل ملکی از طریق مراجع حل اختلاف محلی و قانونی اقدام شده است و تا حدودی این پرونده با موافقت هر دو طرف مختومه اعلام شده بود ولی متاسفانه فرد ضارب بنام ( ملا احمد.م) روز سه شنبه 16 آبان  مجدداً اقدام به تیراندازی بطرف یکی از اعضای خانواده ما بنام (مراد . م) نموده است.

برچسب‌ها

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
6 + 9 =