در راستای ارتقاء کیفی فعالیت های موسسات آزاد علمی-آموزشی شهرستان دیواندره:

نشست توجیهی مدیران موسسات آزاد علمی-آموزشی دیواندره برگزار شد

شناسهٔ خبر: 4534BF1C -
با حضور کارشناس حراست آموزش و پرورش دیواندره و در راستای ارتقاء کیفی فعالیت های موسسات آزاد علمی-آموزشی این شهرستان نشست توجیهی مدیران این موسسات برگزار شد.

به گزارش هاناخبر ، با حضور کارشناس حراست آموزش و پرورش این شهرستان و در راستای ارتقاء کیفی فعالیت های موسسات آزاد علمی-آموزشی ، نشست توجیهی مدیران این موسسات در شهرستان دیواندره برگزار شد.

نوراللهی کارشناس حراست در این رابطه عنوان کرد: امروزه موسسات آزاد علمی-آموزشی به عنوان برگزار کنندگان کلاس های آموزشی غیر رسمی باید همسو و موازی با سیاست های کلان اسناد فرداستی وزارت آموزش و پرورش حرکت نمایند؛ چون در غیر اینصورت سبب ایجاد چالش هایی برای نظام تعلیم و تربیت خواهند شد.

وی در ادامه سخنانش عنوان کرد: امروزه آموزش و پرورش تنها نهاد رسمی است است؛ که آموزش رسمی را از دوران ابتدایی تا قبل ازورود به دانشگاه بر عهده دارد؛ که دوران فوق العاده حساسی برای تعلیم و تربیت فرد است؛ چون آنچه را که در این دوران یاد می گیرد؛ آن را به عنوان شخصیت اجتماعی خود بروز می دهد؛ لذا هر گونه تناقض در تعلیم تربیت این دوران با آموزش های غیر رسمی خارج از محیط آموزش و پرورش زمینه ساز خطاهایی خواهد بود ؛ که می تواند زمینه را برای شکل گیری آسیب های اجتماعی در آینده فراهم آورد.

گفتنی است در این نشست هر کدام از مدیران نیز نظراتی را بیان کردند؛ که مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
3 + 3 =