جلسه شورای مدیریت بحران بوکان تشکیل شد

شناسهٔ خبر: 535B400E -
ستاد هماهنگی مدیریت بحران شهرستان بوکان در خصوص بررسی آثار خسارات ناشی از زلزله تشکیل جلسه داد.

به گزارش هاناخبر ،ستاد هماهنگی مدیریت بحران شهرستان در خصوص بررسی آثار خسارات ناشی از زلزله به وقوع پیوسته راس ساعت 9 و 48 دقیقه در مرز بین ایران وعراق تشکیل جلسه داد.

در این جلسه که با ریاست "دکتر خسروی" فرماندار شهرستان وبا حضور اعضای مدیریت بحران تشکیل شد ابتدا بخشداران مرکزی وسیمینه گزارش وضعیت روستاهها را ارائه دادند که خوشبختانه خسارات جانی ومالی گزارش نشده است .

سپس فرمانده انتظامی شهرستان هم در این جلسه ضمن اعلام آمادگی کامل نیروی انتظامی بر حفظ نظم وآرامش شهروندان تاکید کرد .

در ادامه وضعیت شهر بوکان توسط شهرداری ،هلال احمر ،آتش نشانی ،شبکه بهداشت ودرمان ،شورای اسلامی گزارش گردید .

"دکتر جمال خسروی" فرماندار بوکان هم طی سخنانی اظهار کرد : طبق گزارشات ارسالی تا کنون به دبیرخانه ستاد بحران هیچ خساراتی اعلام نشده است .

وی ضمن تاکید بر آمادگی اعضا مدیریت بحران شهرستان ،دستور داد : تمامی ارگانهای نظامی ،انتظامی و ادارات خدمات رسان با فراخوان نیروهای پشتیبان در حالت آماده باش کامل باشند .

در پایان ستاد بحران از مردم عزیز شهرستان خواست که ضمن هوشیاری وعدم توجه به شایعات ، حفظ آرامش وخونسردی از هر گونه ازدحام در مراکز عمومی خودداری ونسبت به رعایت نکات ایمنی در زمان وقوع حوادث احتمالی از جمله زلزله و پس لرزه ها تاکید کردند .

شایان ذکر است کانون اصلی زلزله در نزدیکی مرزهای کشور عزیزمان ایران با کشور عراق بوده که به علت شدت زمین لرزه، تکانه های آن در استانهای همجوار احساس شده است لذا در صورت ضرورت هر نوع آگهی از طریق دبیرخانه ستاد هماهنگی مدیریت بحران شهرستان وروابط عمومی فرمانداری بوکان به اطلاع عموم شهروندان خواهد رسید.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
8 + 1 =