با حضور معاون وزیر:

واحد خودکار تمام اتوماتیک "هه ندرین" بانه کلنگ زنی شد

شناسهٔ خبر: 582D3490 -
با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت یک واحد تولید خودکار تمام اتوماتیک در شهرک صنعتی بانه با سرمایه گذار بخش خصوصی کلنگ زنی شد.

به گزارش هاناخبر ،

روز چهارشنبه با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت یک واحد تولیدی خودکار تمام اتوماتیک با نام تجاری "هه ندرین" در شهرک صنعتی بانه با سرمایه گذاری بخش خصوصی کلنگ زنی شد.

این واحد تولیدی در زمینی به مساحت سه هزار و 400 متر مربع احداث می شود و روزانه 50 هزار خودکار تمام اتوماتیک در یک شیفت کاری تولید می شود و برای 30 نفر به صورت مستقیم اشتغال ایجاد می کند.

5 درصد مواد اولیه این واحد تولیدی خودکار تمام اتوماتیک "هه ندرین" از خارج تامین می شود و هیچگونه ضایعاتی نخواهد داشت.

برای احداث این واحد تولیدی 120 میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد که 50 میلیارد ریال از این اعتبارات توسط سرمایه گذار تامین شده و 70 میلیارد هم از طریق پرداخت تسهیلات اشتغالزایی تامین می شود.

این واحد تولید ظرفیت تولید همه محصولات نوشت افزار را دارد که در فاز اول تولید خودکارتمام اتوماتیک، ماژیک وایت برد و ماژیک فسفری تولید می شود.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در ادامه سفر یک روزه خود به بانه از واحد تولیدی در حال احداث تولید و مونتاژ لامپ های کم مصرف "صنایع روشنایی آروند تجارت ایرانیان"  و واحد مونتاژ لامپ های کم مصرف " باران تجارت پوریان" بازید کرد.

واحد در حال احداث تولید لامپ های کم مصرف"صنایع روشنایی آروند تجارت ایرانیان" با 150میلیارد ریال اعتبار احداث می شود و زیر بنای مفید این واحد تولیدی 6 هزار متر مربع است و برای 150 نفر به صورت مستقیم اشتغالزایی ایجاد می کند در این واحد تولیدی  روزانه 15هزار انواع لامپ های کم مصرف تولید و مونتاژ می شود.

واحد مونتاژ لامپ های کم مصرف " باران تجارت پوریان" در زمینی به مساحت چهار هزار متر مربع با 500 میلیارد ریال سرمایه بخش خصوصی احداث شده و برای 100 نفر اشتغالزایی ایجاد کرد.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
9 + 5 =