دربارۀ ما

هاناخبر با دریافت مجوز و پروانه فعالیت رسمی با شناسه و شماره مجوز 76662 به سه زبان فارسی، کُردی و آذری با گرایش و مخاطبان عمومی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به صاحب امتیازی و مدیر مسئولی فرحناز بهروزی، فعالیت رسمی خود را از 17 مرداد سال 1395 همزمان با روز خبرنگار آغاز کرده، تلاش دارد آخرین تحلیل‌ها و گزارش‌ها از مهم‌ترین اتفاقات روز 5 استان شمالغرب کشور شامل استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، کردستان، ایلام و کرمانشاه را در اولویت کاری خویش قرار دهد هر چند این پایگاه خبری گوش چشمی نیز به مهمترین خبرهای روزایران و جهان داشته و قصد دارد به صورت آنلاین در اختیار مخاطبان خود قرار دهد اما این مورد از اولویت های کاری این پایگاه خبری-تحلیلی محسوب نمی گردد.

عدم وابستگی، مشی رسانه‌‌ای این پایگاه خبری خواهد بود و اعضای تحریریه این مجموعه می‌کوشند از قالب ظاهری خبرها فراتر رفته و به زوایای پنهان و آشکار حوادث سرک بکشند و با کندوکاو بیشتر، ناگفته‌ها و وجوه نامکشوف وقایع و حوادث را بیابند.

هاناخبر به هیچ حزب و گروه و ارگانی وابسته نبوده و نیست با این وجود و بر اساس رسالت رسانه ای خود حق نقد و ارزیابی هر حزب و گروهی را ناروا نمی داند و بطور کلی این مجموعه رسانه‌ای خود را در امر اطلاع‌ رسانی کاملا مستقل می‌داند و در چارچوب قوانین نظام جمهوری اسلامی از درغلتیدن به تمایلات حزبی و جناحی پرهیز دارد.

ما در هاناخبر بر این باوریم که دانستن حق همگان است و حق گرایی و حق گویی رسانه ای با پایبندی کامل به قانون مطبوعات کشور در دستور کار این پایگاه خبری قرار دارد.

تحریریه هاناخبر می کوشد با جمع آوری اساتید، صاحب نظران، دلسوزان، نخبگان و همکاران حرفه‌ای و و بهره‌مندی از نظرات این ارزشمندان جامعه، عرصه‌های جدیدی در اطلاع‌ رسانی بهنگام و شفاف بجوید و بگشاید.

یکی از مهمترین عرصه های فعالیت هاناخبرمعرفی نخبگان،چهره های علمی،فرهنگی،ادبی،هنری، مشاهیر وچهره های موفق 5 استان آذربایجان غربی،آذربایجان شرقی، کردستان ،ایلام و کرمانشاه است.

در هاناخبر تمامی نظراتی (کامنت ها) که از طریق صفحات داخلی مطالب (پایین هر صفحه) فرستاده می شوند و نیز مطالبی که از طریق پیامک،ایمیل،فاکس یا صفحه ارتباط با ما ارسال شوند، با دقت مطالعه شده،مورد بررسی قرار گرفته در صورت مغایر نبودن با قانون مطبوعات منتشر و در صورت لزوم با فرستنده تماس گرفته خواهد شد.

این پایگاه خبری از راهنمایی ها و نقدهای مخاطبان و به خصوص همکاران گرامی در جهت رفع نقایص فنی و محتوایی و ارتقای کیفی استقبال می کند.

 

هاناخبر خود را آماده کرده است که به زبان گویای مردم منطقه تبدیل شده و وقایع را با دیدی به دور از حب و بغض های رایج و تحلیل واقعی نگریسته و به هیچ عنوان دنبال فریب افکار عمومی، جریان سازی های کاذب و تحمیل باورهای خود نیست و قانون و اخلاق مداری را سرلوحه تلاش رسانه ای خود قرار داده و با هدف ارتقای دانایی جامعه، حق پرسشگری شهروندان و وظیفه پاسخگویی مسئولان را با جدیت دنبال می‌کند.

ایجاد بانک گردشگری 5 استان مذکور، حمایت از فرهنگ،زبان و ادبیات منطقه ای، حمایت از قلم به دستان 5 استان مذکور،تربیت و شناسایی،جذب،آموزش و بکارگیری نیروی انسانی مستعد در عرصه خبر و رسانه از دیگر اولویت های کاری در هاناخبر است.

افتخارات:

کسب رتبه غرفه برتر در نمایشگاه مطبوعات استان آذربایجان غربی در مردادماه 1396

کسب رتبه فعال برای اولین بار در سطح استان آذربایجان غربی و مناطق کردنشین ایران و همچنین شالغرب و غرب کشور در نمایشگاه مطبوعات کشور در آبان ماه 1396

کسب رتبه رسانه برتر در نخستین جشنواره و نمایشگاه مطبوعات و رسانه های کردی در سنندج ( اردیبهشت ماه 98)

کسب رتبه دوم گزارش نویسی در نخستین جشنواره مطبوعات و رسانه های کردی در سنندج ( اردیبهشت ماه 98)

صورت‌بندی تحریریه به شرح زیر است:

صاحب امتیاز و مدیر مسئول: فرحناز بهروزی

سردبیر: امیر ایزددوست

معاون سردبیر : کلثوم (بهاره) قادری

خبرنگار و رئیس دفتر مرکزی در شیفت صبح

خبرنگار و رئیس دفتر مرکزی در شیفت بعدازظهر

سردبیر بخش کُردی:رحیم سورکانی شیته

سردبیر آذربایجان غربی: آمینه محمدی

سردبیران آذربایجان شرقی:الیاس بهروزی -شهزاد عبادی

سردبیر کردستان: ژاله کریمیان

سردبیر ایلام: روژین فیضی

سردبیر کرمانشاه: لاوین میثاقیان

عکاس خبرنگار و تصویربردار: علی شیربگی

دفتر پایش: صلاح حمه سلطانی

ویراستار و حوزه سایبر : محمدپارسا ایزددوست

مدیر فنی: سوران فروزنده

تحریریه:

سیاست: ناصر کریمی

اقتصاد: فرهاد عزیزی

فرهنگ: بهزاد خورشیدی

دبیر بخش اقتصادی: امید عثمانی

بین‌الملل: هاشم محمودی

ورزش: بهمن فقه یوسفی - پرویز فقه یوسفی

دانستنی ها،علمی،سلامت و پزشکی و خواندنی ها: منصور عزیزی

سرگرمی، طنز : سهیلا خضری آذر

کاریکاتور:محمد محمودی - سید محمد قریشی - سید یاسین قریشی

دانش: عبدالله رسولپور

تبلیغات: بهزاد آذری

فناوری اطلاعات: رضا سعیدی فر

مدیر روابط عمومی: آرزو محمدی

تدارکات: محمد جهان تاب

خبرنگاران:

بوکان: یاسین آلوچه-کامل هاشمی-سارو سعیدی-امیر محمدی-حیات ساعی- آمینه محمدی-چیمن موسی زاده-سهیلاپرتوی-امید عثمانی-محمدپارسا ایزددوست-بهزاد خورشیدی

مهاباد: زینب تیموری

سقز: سونیا شیخ حسنی

سنندج: ژاله کریمیان- چیمن شیخ احمدی-سوران عبدالله پور

دیواندره: سید طاهر قضایی

اسکو و ایلخچی: سمیه مستخدم

بناب،مراغه و ملکان: الیاس بهروزی ملکی

تبریز: شیدا مصطفوی

سروآباد: لیلا جوانمردی

جوانرود: مرسنا محمدوند

مهران: چکامه بهرامی

سیروان: شیما افتخاری

پاوه: هانیه جوان

دالاهو: شراره محمدیان

روانسر: رونیکا وطن دوست

جوانرود: روژین فیضی

شبستر: کیانا پورستار

سراب: میترا الهامی

آدرس دفتر مرکزی : آذربایجان غربی - بوکان - خیابان انقلاب - روبروی خیابان آموزش و پرورش - پاساژ شهرداری طبقه زیرین - پلاک ۱۵ و ۱۶

کدپستی:     67888-59516

تلفن:46244320-044

تلفکس: 46272748 -044

فاکس: 46232550 - 044

تلگرام:    09146625083

ایمیل:parsaresaneh@yahoo.com

سامانه های پیامکی:

50001333303005

50002333303005

50004333303005