کرمانشاه نماینده ایران در مسابقات مستر یونیورس عربستان

شناسهٔ خبر: 001716EC -
رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان کرمانشاه از حضور تیمی از این استان به نمایندگی از ایران برای شرکت در مسابقات مستر یونیورس عربستان خبر داد.

به گزارش هاناخبر، مهدی حاتمی رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان کرمانشاه با اشاره به در پیش بودن مسابقات بین المللی بدنسازی و پرورش اندام مستر یونیورس در عربستان، گفت : این مسابقات پنجم تا هفتم مهر ماه به میزبانی شهر ریاض برگزار می‌شود و تیم کرمانشاه نماینده ایران در این مسابقات خواهد بود.

وی افزود: تیم اعزامی از کرمانشاه به این مسابقات متشکل از ۱۰ ورزشکار در چهار رشته فیزیک، بادی کلاسیک، بادی بیلدینگ و فیزیک کلاسیک خواهد بود.

رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام کرمانشاه تصریح کرد: مهدی عدالت، یاسر فتاحی، یاسر رنجبر، محمد حسن کارگر، رسول خانه ساز، یزدان رحمت آبادی، سیدامین اجدادی، محمد ترک زاده، روزبه الوندی و میثم اسکندری ترکیب تیم کرمانشاه را برای حضور در این مسابقات تشکیل می‌دهند.

وی در خصوص پیش بینی عملکرد تیم کرمانشاه در این مسابقات هم عنوان کرد: باتوجه به این که عربستان درسال‌های اخیر در تعدادی از رشته‌های ورزشی مهم سرمایه‌گذاری کلانی کرده و هزینه‌های هنگفتی را صرف می‌کند، بنابراین شرکت کنندگان زیادی هم به این رقابت‌ها خواهند آمد.

حاتمی افزود: ورزشکاران ما در این رقابت‌ها قطعا مدال آوری خواهند کرد و دست خالی به کشور باز نخواهیم گشت، اما باید توجه داشت که حریفان بسیار سختی پیش رو داریم.

وی اضافه کرد: تیم کرمانشاه چند روز پیش از شروع این رقابت‌ها به عربستان سفر خواهد کرد تا ورزشکاران ما بتوانند بدن خود را با شرایط آب و هوایی آنجا وفق دهند.

رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان اضافه کرد: پیش از اعزام به مسابقات یونیورس عربستان، مسابقات انتخابی تیم ملی به منظور حضور در مسابقات جهانی اسپانیا را اواخر این هفته خواهیم داشت که برای این دوره از رقابت‌ها هم از کرمانشاه ۳۵ ورزشکار اعزام می‌کنیم.

به گفته این مسئول، ورزشکاران کرمانشاه در رشته‌های بادی بیلدینگ، فیزیک، ماسکولار فیزیک، فیزیک کلاسیک، بادی کلاسیک و... در این رقابت‌ها با حریفان خود مسابقه خواهند داد .

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
2 + 2 =