اهدای ۷۰۰ کیلوگرم میوه به کمیته امداد بوکان

شناسهٔ خبر: 0094FC27 -
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) بوکان گفت: یک خیّر ۷۰۰ کیلوگرم میوه را جهت توزیع در میان افراد تحت پوشش، به این نهاد اهدا کرد.

به گزارش هاناخبر ،قادر درویشی رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) بوکان گفت: یک خیّر ۷۰۰ کیلوگرم میوه به ارزش ۲۸ میلیون ریال را جهت توزیع در میان افراد تحت پوشش به کمیته امداد اهدا کرد.

او افزود: کمیته امداد نیز اقلام اهدایی را در میان ۱۴۰ خانواده تحت پوشش خود در شهرستان بوکان توزیع کرد.

درویشی تصریح کرد: مردم نیکوکار و خیر بوکان، می‌توانند کمک‌ها و صدقات خود را از راه‌هایی همچون دستگاه‌های POS مستقر در اداره یا سیار نزد امدادگران، سامانه USSD با شماره گیری #۸۸۷۷*۰۴۴۱* اپلیکیشن سکه یا اپلیکیشن‌های دارای گزینه نیکوکاری، اپلیکیشن سنا، سامانه صدقه پیامکی (ارسال عدد ۱ به سامانه ٨٨۷۷)، شماره گیری تلفن ثابت ۰۹٦۸۸۷۷، سایت اینترنتی www.EMDAD.IR و همچنین از طریق دستگاه‌های خودپرداز، پرداخت نمایند.

٦۰٦۱ خانوار بوکانی با جمعیت ۱۲ هزار و ۹۷٦ نفر تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) هستند که این تعداد حدود ۷ درصد خانوار‌های این شهرستان را شامل می‌شود.

کمیته امداد امام خمینی (ره) از جمله اولین نهاد‌هایی است که پس از گذشت مدت کوتاهی از پیروزی انقلاب اسلامی ایران در ۱۴ اسفند ۱۳۵۷ توسط رهبر فقید انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (ره) با هدف ساماندهی و رسیدگی به وضعیت معیشت امور محرومان و نیازمندان کشور تأسیس شد.

امداد رسانی و حمایت از افراد و خانواده‌های نیازمند با رعایت کرامت انسانی و عزت نفس آنان، حمایت هدفمند و ترویج فرهنگ کار میان افراد و خانواده‌های تحت پوشش، تلاش برای پیشگیری از تولید نظام یافته فقر در کشور، کمک به بهبود فضای کسب و کار و اشتغال پایدار اقشار نیازمند، ارایه خدمات اجتماعی و حمایتی در جهت توانمند سازی نیازمندان شامل توسعه پوشش بیمه اجتماعی، از جمله فعالیت این نهاد است.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
8 + 3 =