مدیرکل استاندارد ایلام خبر داد؛

انجام ۶۹ فقره بازرسی از تجهیزات بازی توسط استاندارد در ایلام

شناسهٔ خبر: 0109A9F4 -
مدیرکل استاندارد ایلام از انجام ۶۹ فقره بازرسی از تجهیزات بازی توسط استاندارد در ایلام طی سال جاری خبر داد.

به گزارش هاناخبر ،مهناز همتی در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: شهربازی‌های استان، در طول سال و بر اساس برنامه زمان‌بندی مشخص توسط شرکت‌های بازرسی تایید صلاحیت شده سازمان ملی استاندارد مورد بازرسی فنی و ایمنی قرار می‌گیرند و از مهر ۹۸ تا کنون، ۳۴ فقره گواهی تأییدیه زمین‌های بازی صادر شده است.

وی گفت: استاندارد برخی از تجهیزات تفریحی بر اساس مصوبه شورای عالی استاندارد مشمول استاندارد اجباری بوده و فعالیت تجهیزات تفریحی ای که مشمول مقررات استاندارد اجباری است، اعم از تجهیزات شهربازی، زمین بازی، سازه‌های بادی، آبی و … بدون تاییدیه از سازمان ملی استاندارد ممنوع است.

مدیرکل استاندارد ایلام در ادامه خاطر نشان کرد: از مهر سال گذشته تا کنون، ۶۹ فقره بازرسی در شرایط و محدودیت‌های کرونایی، توسط استاندارد ایلام از تجهیزات بازی در سطح استان انجام شد.

وی در پایان از همشهریان خواست، هنگام استفاده از دستگاه‌ها و تجهیزات بازی مستقر در شهر بازی‌ها از وجود گواهی بازرسی استاندارد اطمینان حاصل کرده و بدون مشاهده گواهی‌های بازرسی استاندارد، از استفاده از این تجهیزات خودداری کرده و موارد را به سامانه شکایات ۵۰۰۱۱۵۱۷ پیامک و یا به اداره کل استاندارد استان ایلام اطلاع رسانی کنند.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
5 + 4 =