به مناسبت 14 تیرماه روز شهرداری

شهردار بوکان کارگردان هماهنگی آهنگ توسعه شهری است

شناسهٔ خبر: 017BE880 -
برنامه های شهردار بوکان بر اساس برنامه های مصوب شورا با شفافیت در کارکردها و برنامه های کوتاه مدت و بلند مدت همچنان ادامه دارد.

به گزارش هاناخبر ، همگان می دانیم مدیریت شهرداری یک مدیریت خاص، متفاوت، پیچیده و چند بعدی است. بابک رستم پور به عنوان شهردار بوکان که با اقدامات تاثیرگذارش جایگاه خاصی را دل شهروندان باز کرده است در طول این دوره از مدیریت شهری نشان داده است که تعاملات اجتماعی با بخش های مختلف جامعه را به خوبی می داند و با مبانی اعتقادی و ایدئولوژی و اداری آشنایی کامل دارد و بر همین اساس مولفه های اقتصادی را هم به خوبی درک کرده است.
از خلاقیتهای شهردار پرتلاش بوکان می توان به ایده و‌ چشم انداز ویژه برای آینده شهری و اقدامات و سیاست‌های راهبردی در راستای کسب رضایت عامه شهروندان و اجرای پروژه های کلان از جمله روگذر میدان وحدت در کوتاه مدت اشاره کرد.
شهردار کارآمد این روزهای بوکان نشان داده است که به بحث شفافیت توجه ویژه داشته و  این مساله توانسته است اعتماد و مداخله و اثرگذاری بیشتر مردم در توسعه شهری و برنامه ها را به دنبال داشته باشد.
البته نباید نقش یک شورای مردمی و به ویژه علی وجدقزلجی به عنوان رییس شورای اسلامی شهر را در موفقیت های پی در پی شهردار بوکان نادیده گرفت و باید اذعان کرد که همگی اعضای شورا افرادی متخصص و توانمند هستند که همین امر نقطه قوتی برای آینده شهر عروسان ایران زمین به شمار می آید .
برنامه های رستم پور بر اساس برنامه های مصوب شورا با شفافیت در کارکردها و برنامه های کوتاه مدت و بلند مدت همچنان ادامه دارد و شهرداربوکان نشان داده است تحت تاثیر فشارها در راستای منافع جریان های مختلف قرار نمی گیرد.
در حالی که تقریبا در همه شهرهای کشور برای سنجش عملکرد شهردار نیاز به آمار و ارقام و مستندات برای اثبات کارکرد و شفافیت در عملکرد وجود دارد اما در این میان شاید تنها چند استثنا وجود داشته باشد که بدون تردید یکی از آنها بابک رستم پور شهردار فعلی بوکان است. شهردار بوکان در حال حاضر کارگردان هماهنگی آهنگ توسعه شهری است که تقریبا بیش از 95 درصد شهروندان با احساس اثربخشی فعالیتهای شهرداری حداقل در طول یکسال گذشته وی را شهرداری خلاق، پرانرژی، مردمی، کارآمد و عملگرا می دانند.

شهرداری که باعث وقوع تحولات مهم و بزرگی در سیمای شهری شده و پروژه ها و طرح های حیاتی را در کوتاهترین زمان ممکن عملیاتی کرده است.

                                                                                     «روز شهرداری مبارک»

 

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
6 + 1 =