افزایش کتاب‌های موجود در کتابخانه‌های کنگاور

شناسهٔ خبر: 01B6C875 -
رئیس کتابخانه‌های عمومی کنگاور گفت : طی هفت سال گذشته، تعداد کتاب‌های موجود در کتابخانه‌های این شهرستان به بیش از ۴۰ هزار جلد کتاب افزایش یافت.

به گزارش هاناخبر ،

فضل الله وزیری فرد رئیس کتابخانه‌های عمومی کنگاور با بیان اینکه در هفت سال گذشته بیش از ۱۰ هزار جلد کتاب جدید به مجموعه کتابخانه‌های شهرستان افزوده شده است گفت : در این مدت بیش از ۴۰ هزار کتاب لیبل خورده و بخش‌های مختلفی همچون بخش کودک، دفاع مقدس، استان شناسی و کتب درسی راه اندازی شده است.

او با اشاره به عضویت ۱۱ هزار و ۳۰۴ نفر در کتابخانه‌های این شهرستان گفت : هفت هزار و ۵۶۰ عنوان نشریه جدید در هفت سال ثبت شده است.

این مقام مسئول افزود: سه دوره بازخوانی کتاب‌ها در سال‌های ۹۶، ۹۷، ۹۹ انجام شده است و سه دوره مجموعه کتاب‌ها به روز رسانی شدند.

وزیری فرد، با اشاره به اعتبارات تخصیص یافته برای کتابخانه‌ها گفت: ۱۲۰ میلیون تومان برای تعمیرات و خرید تجهیزات در کتابخانه‌ها دریافت شده و هم چنین یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان اعتبار برای تکمیل کتابخانه روستایی فش در سال ۹۸ جذب شده است.

او ادامه داد: ۳۷۱ مورد فعالیت فرهنگی در بخش کودکان انجام شده و ۱۳ هزار و ۴۲۹ جلد کتاب به اعضای کتابخانه‌های عمومی امانت داده شده است.

مدیر کتابخانه‌های عمومی کنگاور گفت: بیش از چهار هزار جلد کتاب کمک درسی و کنکوری در کتابخانه‌های عمومی شهرستان کنگاور ثبت شده است.

او گفت: برگزاری ۱۴۴ جلسه مطالعاتی برای بزرگسالان، ۱۵۸ برنامه مناسبتی، ۹۸ مسابقه کتابخوانی، برگزاری ۷۰ مورد نشست کتابخوان از دیگر اقدامات انجام شده در مدت هفت سال اخیر است.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
9 + 5 =