مدیرکل ورزش و جوانان کردستان عنوان کرد؛

انعقاد تفاهم نامه مالی با هیات های ورزشی استان کردستان

شناسهٔ خبر: 028962D4 -
مدیرکل ورزش و جوانان کردستان گفت: اداره کل ورزش و جوانان در راستای توسعه بخش های مختلف ورزش در سال 98 تفاهم نامه مالی با هیات های ورزشی این استان منعقد می کند

به گزارش هاناخبر ، حامدجولائی مدیرکل ورزش و جوانان کردستان در گفت و گو با خبرنگار هاناخبر از انعقاد تفاهم نامه مالی با هیات های ورزشی استان خبر داد.

جولائی با بیان این موضوع که در حال حاضر 48 هیات در استان فعال هستند گفت: از این تعداد دو هیات ورزش کارگری و ورزش دانش آموزی زیر نظر نهادهای مربوطه خود هستند و تعداد 46 هیات ورزشی نیز با نظارت اداره کل ورزش و جوانان فعالیت می کنند.

مدیرکل ورزش و جوانان کردستان تفاهم نامه مالی اداره کل با هیات های ورزشی را در راستای توسعه بخش های مختلف ورزش کردستان بیان کرد و افزود: هدف از انعقاد این تفاهم نامه ساماندهی و هدفمند کردن منابع مالی برای هیات های ورزشی در طول سال خواهد بود و هیات های ورزشی می توانند با برنامه ریزی بهتر از این منابع مالی بیشترین بهره را ببرند.

جولائی مدت اعتبار این تفاهم نامه را یک سال عنوان کرد و تصریح کرد: اوایل اردیبهشت ماه 60 تا 70 درصد منابع و اعتبارات مالی هیات های ورزشی تامین می شود و اواخر شهریورماه نیز مابقی این منابع به آنها پرداخت خواهد شد.

این مقام مسئول همچنین اضافه کرد: بر اساس این تفاهم نامه منابع مالی که در اختیار هیات های ورزشی قرار خواهد گرفت با برنامه ریزی دقیق در بخش های توسعه ورزش قهرمانی، توسعه و رشد ورزش بخش بانوان، ورزش همگانی، استعدادیابی، برگزاری مسابقات استانی و اعزام تیم های ورزشی به رقابت های کشوری هزینه خواهد شد.

مدیرکل ورزش و جوانان بیان کرد: سیاست اداره کل ورزش و جوانان نسبت به توزیع عادلانه منابع مالی و عدم تمرکزگرایی در مرکز استان است و در همین راستا کمک های مالی نیز به شهرستان های تابعه در خصوص تأمین نیازهای هیأت های ورزشی در سال 98 در حال برنامه ریزی است.

جولائی در پایان افزود: اداره کل ورزش و جوانان کردستان سال گذشته با رویکرد پیشرفت ورزش تمامی سطح استان و توجه به رشد و توسعه ورزش شهرستان ها بیشترین میزبانی مسابقات قهرمانی کشور را در شهرها و شهرستان های کوچک استان برگزار کرد.

 

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
4 + 7 =