بهره برداری از 27 پروژه آبرسانی دهه فجر در کردستان

شناسهٔ خبر: 04375C60 -
مدیرعامل شرکت آبفا کردستان گفت: 27 پروژه آبرسانی شهری و روستایی با اعتبار بالغ بر 156 میلیارد تومان در دهه فجر امسال به بهره برداری می رسد.

به گزارش هاناخبر ،محمد فرهاد با بیان اینکه در ایام دهه فجر امسال 23 پروژه آبرسانی روستایی با اعتبار 56.2 میلیارد تومان و 4 پروژه آبرسانی شهری با اعتبار 100 میلیارد تومان در استان افتتاح خواهد شد، گفت: در مجموع 384 هزار نفر از مزایای اجرای این 27 طرح در استان بهره مند می شوند.

وی با تشریح مهمترین پروژه های در دست اجرای شرکت در دو بخش آب و فاضلاب به مباحثی چون وضعیت اعتباری و مالی شرکت و همچنین ارتباط خوب و مناسب میان مسئولان عالی رتبه استان و نمایندگان مجلس با شرکت آب و فاضلاب با هدف پیشبرد برنامه های آبفا برای ارتقای خدمات رسانی به مردم اشاره کرد.

مدیرعامل شرکت آبفا کردستان اظهار کرد: طی سال جاری در بخش آب حدود 44.88 کیلومتر عملیات توسعه شبکه توزیع، 17.2 کیلومتر اصلاح و بازسازی شبکه توزیع، 20.2 کیلومتر اصلاح و بازسازی خطوط انتقال آب در دو بخش شهری و روستایی انجام شده است.

فرهاد افزود: در حوزه فاضلاب نیز طی این مدت 66.5 میلیون مترمکعب فاضلاب جمع آوری، 54 میلیون مترمکعب تصفیه، 11.5 کیلومتر توسعه شبکه جمع آوری، 14.4 کیلومتر اصلاح و بازسازی شبکه جمع آوری و 0.8 کیلومتر توسعه خطوط انتقال فاضلاب انجام شده است.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
4 + 8 =