شبکه برق ۹۰ روستای دیواندره بهسازی شد

شناسهٔ خبر: 0586281C -
مدیر توزیع برق شهرستان دیواندره گفت: تاکنون شبکه توزیع برق ۹۰ روستای این شهرستان به طور کامل اصلاح و بهسازی شده که ۱۰ روستای آن تنها در خرداد ماه امسال انجام شده است.

به گزارش هاناخبر ، عطاالله میرزایی در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: اصلاح و توسعه شبکه برق در روستاها با هدف پایداری شبکه برق، ارتقاء شاخص های کیفی خدمات برق در روستاها، افزایش رفاه و کیفیت زندگی و به تبع آن افزایش میزان رضایت‌مندی روستانشینان همواره مورد توجه این مدیریت بوده است.

وی افزود: در راستای سیاست کلان شرکت و به تبع آن مدیریت های تابعه، جهت توسعه و نگهداری شبکه های برق در روستاهای استان، درخرداد ماه امسال بهسازی شبکه برق ۱۰ روستای این شهرستان از جمله روستاهای قره چیقران، میشیاب، گادمه گتر، آلی جان، مره در، کانی سیدمراد، جعفرآباد، برده سفید، کلکجار واحمدآباد در دستور کار این مدیریت قرارگرفت.

میرزایی با تاکید بر اینکه جهت اجرای این پروژه در این تعداد روستا، بیش از ۲۹ میلیارد و ۸۱۵ میلیون ریال اعتبار صرف شده است، افزود: احداث و بهسازی ۶۰۰ دستگاه چراغ روشنایی معابر، جابجایی و رفع فرسودگی ۱۵ کیلومتر شبکه فشار ضعیف و تبدیل سیم مسی آن به کابل خودنگهدار، جابجایی ۳۱۰ پایه بتنی فشار متوسط و ضعیف در راستای رفع حریم و همچنین اصلاح و افزایش ظرفیت ترانس و جابجایی ثقل بار و درنهایت اصلاح و رفع اتصالات سست و بازآرایی و تعدیل بارفیدرهای فشارضعیف عمده فعالیت‌های انجام گرفته در اجرای این پروژه بوده است.

مدیر توزیع برق شهرستان دیواندره اظهار کرد: از مجموع ۱۸۷ روستای تحت پوشش این شهرستان تاکنون شبکه برق بیش از۹۰ روستا به طورکامل بهسازی شده که حداکثر تا پایان آذرماه ۱۴۰۱تمامی روستاهای تحت پوشش این مدیریت بهسازی و اصلاح می شود.

وی در پایان با تاکید بر اینکه این مدیریت برخود وظیفه می‌داند با پیگیری و اجرای سریع پروژه‌های روستا محور و توسعه‌ای گامی مهم در راستای توسعه همه جانبه در روستاها بردارد، عنوان کرد: تأمین برق مطمئن و پایدار حتی در دورترین نقاط مرزی استان نیز از اولویت‌های کاری این شرکت و به تبع آن مدیریت‌های تابعه است.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
6 + 9 =