اختصاصی هاناخبر

شبهات استعفای شهردار دیواندره تشریح شد/ تشنج در نماز جمعه دیواندره

شناسهٔ خبر: 071A7844 -
عضو شورای اسلامی شهر دیواندره در نماز جمعه ضمن حمايت از برنامه هاي شهردار و شورا مردم را به آرامش در راستای شبهات بوجود آمده در مورد استعفاي شهردار فراخواند.

به گزارش هاناخبر ، عضو شورای شهر دیواندره در نماز جمعه این هفته ضمن حمايت از برنامه هاي شهردار و شورا مردم را به آرامش در مورد شبهات استعفاي شهردار فراخواند و گفت: ما منتخب شما مردم شريف هستيم و نظر شما براي ما اولويت اول است . تلاش شبانه روزي صداقت و دلسوزي و دست پاكي شهردار بر ما هم پوشيده نيست. اما خود شهردار هم قبول دارد كه كم و كاستي هاي وجود دارد.

فریدون آقايي به كانون هاي فساد در شهرداري كه در ادوار تشكيل شده است اشاره كرد و افزود: شايد دليل استعفاي شهردار فشارهای داخلی مجموعه هم باشد كه اهداف بعضی آنها مثل گذشته جلو نمي رود و شوراي شهر با وجود تمام شايعات موجود و طبق وظيفه كه ماهانه با شهرداری، سوالی را مطرح و گوشزد كرده است و اين حق طبيعی آنهاست ولی شورا برنامه ای برای استيضاح شهردار نداشته است.

این عضو شورای اسلامی شهر دیواندره از شهردار خواست در مقابل قرآن مجيد واقعيت ها را برای شهروندان در تريبون نماز جمعه تشريح كند .

آقايی به دل نگرانی بعضی مالكان هم اشاره كرد و گفت: قانون شهرداری و استعلامات ساير ادارات دست و پا گير است و از آنها خواست ضمن طی كردن روال قانونی صبور باشند و مشكلات آنها هم حل مي شود.
رییس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر دیواندره  ضمن حمايت از اعضای شورا برای دلسوزي و پیشرفت برنامه های شهری، شايعات كنار گذاشتن شهردار از طرف شورا را رد کرد و گفت:  شهردار بصورت لفظی از استعفای خود بدليل مشكلات شخصی با آن ها گفتگو كرده است ولی تا اين لحظه نه استعفای وی  به شورا رسيده است و نه طرح سوالی از طرف شورا مطرح شده است.
آقايي از شهروندان بابت حمايت از مديران دلسوز تشكر كرد و اضافه کرد: پذيرفتن استعفای شهردار هم بايد دلايل منطقی داشته باشد چون در فصل عمرانی خالی شدن صندلی شهرداری، شهر را به آشوب خواهد كشاند.
اين عضو شورا اظهار امیدواری کرد: كه اگر شهردار فعلی اهداف و برنامه های توسعه شهری را مدون جلو ببرد تا آخرين روز دور پنجم شورا وی را همراهی خواهند کرد.
وی در پايان از شهروندان درخواست کرد: از دامن زدن به شایعات پرهیز نموده و با صبور باشند و به مردم نويد داد شورا با فکر و نظر مردم همراه و همگام خواهد بود و قطعا استعفای شهردار بدون دلايل منطقی پذيرفته نخواهد شد.

فریدون آقایی دقایقی قبل نیز  در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار هاناخبر اظهار کرد: جای بسی تاسف است که امروز تعدادی از افراد بصورت سازمان یافته در نماز جمعه آنهم در ماه مبارک رمضان و در مسجد با هیاهو و جنجال برچسب های ناروایی را بر اعضای شورای شهر دیواندره وارد کردند.

آقایی اظهار کرد: تک‌تک اعضای شورای پنجم این شهر تصمیم گرفته اند از این فرصتی که مردم در اختیار آن‌ها قرار داده‌اند به نحو احسن استفاده کرده و قدم‌هایشان را برای کسب رضای خدا و خدمت به مردم بردارند.

وی هدف مشترک شورای پنجم شهر دیواندره را خدمت به مردم دانست و تصریح کرد: شهروندان بزرگوار دیواندره مطمئن باشند اعضای شورای اسلامی شهر که با رأی آن‌ها به صحن شورا راه یافته‌اند در کار و خدمت صادقانه از هیچ کوششی دریغ نمی ورزند و اعضای شورا منافع عموم مردم را به منافع شخصی و فردی ترجیح دهند.

عضو شورای شهر دیواندره ادامه داد: اعضای شوراهای اسلامی شهر حمایت قاطع خود را از ادامه کار ناصح محمدخانی شهردارفعلی دیواندره اعلام کرده و از شهروندان نیز انتظار همراهی با شورا و شهرداری را دارند و معتقدیم بزرگترین سرمایه شوراها اعتماد مردم به آنها است.

وی افزود: در همین راستا ضروری است که پیوند و ارتباط بین مردم و شوراها تقویت شود و بر این اساس شوراها و مردم باید در کنار هم به تحقق بیشتر فرهنگ شهری بپردازند.

 

 

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
5 + 5 =