یک کولبر چالدرانی به قطل رسید

شناسهٔ خبر: 08490372 -
متاسفانه حسن کچلانلو پدر سه فرزند زیر شکنجه ارتش ترکیه جان باخت.

به گزارش هاناخبر ،1کولبر از چالدران  به دست  ارتش ترکیه به قتل رسیدش ارتش ترکیه دو کولبر اهل روستای شیخ_سلو را در مناطق مرزی استان وان دستگیر کرده و آنان را تحت شکنجه قرار دادند. متاسفانه حسن کچلانلو، پدر سه فرزند  به دلیل شکنجه‌های زیاد نظامیان ترکیه جانباخت.
مخاطب کاناما از از روستای شیخ سلو گفت  این دو کولبر  به نام‌های حسن کچلانلو (٣۵ ساله) و بهرام صمدی صبح دیروز که از طریق مرز کوهستانی مابین شهر وان و شیخ سلو مشغول  کولبری بود در کمین نیروهای مرزبانی ارتش ترکیه افتاده  و سپس آنها را به پاسگاه شهر وان ترکیه  منتقل کردند و با اعمال شکنجه های سخت انهارا با ضربات چاقو مورد شکنجه‌ قرار گرفتند.به دلیل شکنجه‌های زیاد سربازان ترکیه صورت بهرام صمدی خون‌آلود شد و آثار کبودی چاقو بر بدن  اوآشکار است. همچنین بر پاها و پشت او زخم‌های عمیق چاقو دیده می‌شود. حسن کچلانلو کولبر دیگر نیز که پدر سه فرزند است به دلیل شکنجه‌های سرسخت جانباخت.و بهرام صمدی کچلانلو در مرز تحویل داده شدند.

بستگان این دو کولبر  سربازان ترکیه را محکوم کردند و خواستار پیگیری مقامات قضایی و مسئولان کشوری جهت محکوم کردن این قتل شدند . یکی از بستگان کولبرها گفت که سربازان ترکیه این دو کولبر را پس از دستگیری بشدت مورد شکنجه قرار داده‌اند و یکی از آنان جان خود را از دست داده‌ است.

​​​​​​​

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
5 + 2 =