افزایش ٣٠ درصدی دستگیری های حوزه مواد مخدر در آذربایجان غربی

شناسهٔ خبر: 08626375 -
فرمانده انتظامی استان آذربایجان غربی گفت: بیش از 30 درصد در حوزه مواد مخدر، دستگیری و مقابله با خرده فروشان در استان در چهارماهه امسال افزایش داشته ایم .

به گزارش هاناخبر ، سردار رحیم جهانبخش در گفت و گو با خبرنگاران، اظهار کرد: در حوزه قاچاق نیز به ارزش ریالی 60 درصد افزایش داشته ایم و حجم قاچاق ما با اقدامات خوبی که صورت گرفته رو به کاهش است.

فرمانده انتظامی استان تصریح کرد: با اقدامات دولت و مجلس در راستای برداشتن یارانه از بخشی از اقلام اساسی ، باعث شد که اقدامات برای قاچاق کم شود. در حوزه قاچاق سوخت هم با عنایت به اقدامات مشترک شرکت نفت و پلیس در خروجی مرزها، پلیس امنیت اقصادی از 5 مرز  استان  در سه مرز مستقر شده است و در آینده نیز دو مرز دیگر هم استقرار صورت خواهد گرفت.

 سردار جهانبخش در سفر به مهاباد از کاهش 20 درصدی تصادفات فوتی درون شهری هم خبرداد و گفت: در مجموع تصادفات منجر به فوت نسبت به سال قبل کاهش داریم . اما در حوزه تصادفات منجر به فوت جاده ای متاسفانه افزایش داریم که این موضوع به فرهنگ رانندگی ما مربوط است.

این مقام انتظامی تصریح کرد: ما در سطح استان  بیش از 32درصد افزایش تردد در چهارماهه داریم و فرهنگ ترافیک و کنترل و نظارت پلیس تاثیر گذار است .

او ادامه داد: در داخل شهر مهاباد نیز 20 درصد کاهش تصادفات منجر به فوت داریم اما لازم است گره های ترافیکی در شهرهای بزرگ به خصوص مهاباد که باعث ناراحتی مردم می شود  در شورای ترافیک مدیریت و مهندسی شود.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
3 + 6 =