طلای والیبال، جمعی از طلاها بود/ پاداش ها آنلاین واریز می شود

شناسهٔ خبر: 086A2671 -
مناف هاشمی گفت: شکست چین در کشور خودش توسط تیم ملی والیبال کار سختی بود.

به گزارش هاناخبر ،مناف هاشمی در خصوص کسب نخستین مدال طلای کاروان ایران توسط تیم ملی والیبال اظهار کرد: خیلی والیبال و رشته‌های تیمی را دوست دارم چون رشته های تیمی یعنی همدلی، اتحادیه و صمیمیت. ما ۵ نقره گرفتیم و دوست داشتیم طلا بگیریم. در تکواندو امیدوار بودیم که حسین پور به ما نقره داد و به او تبریک می گویم. کاروان ما ۱۰ مدال گرفته و با این طلا به عنوان بهترین طلای تیمی در جدول ارتقاء یافت. این یک مدال نبود جمعی از طلاها  بود.

وی در ادامه افزود: داخل چین این تیم را شکست دادن سخت است. چین تیمی بود که ژاپن را شکست داد ما نگران بودیم که با ژاپن رو به رو شویم و وقتی چین ژاپن را شکست داد نگرانی ما بیشتر شد چون از فرصت های میزبانی خود استفاده می کرد و به جهت حضور جمعیت زیاد و گاها ناداوری که البته در این رشته وجود ندارد، نگران بودیم.

سرپرست کاروان ایران گفت: به بازیکنان اعضای کاروان و مردم تبریک می گوییم و جای افتخار است. انشالله در روزهای آینده مدال های خوشرنگ تری به کاروان اضافه شود و رشته های دیگر با انرژی ای که دارند شرایطی که داریم را حفظ و ارتقاء دهیم.

دبیر کل کمیته ملی المپیک در پاسخ به این سوال که چقدر پیش بینی هایی که فدراسیون‌ ها اعلام کردند تا پایان روز سوم بازی‌ها محقق شده است، گفت: زمانی که کار را شروع کردیم ابتدا تکواندو در شرایطی بود که امید به مدال وجود نداشت اما با حمایت های دولت، کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش و تلاش فدراسیون تا الان سه مدال کسب شد که یکی از آنها می توانست خوش رنگ تر باشد فردا و پس فردا هم تکواندو ادامه دارد و نتیجه آن تا کنون بد نبوده است. نتیجه والیبال عالی بود. والیبال ساحلی تا اینجا خوب بوده است و دوچرخه سواری خیلی خوب بود و مدال برنز آن ارزشمند بود. تنیس روی میز بعد از ۶۵ به مدال رسید. یکی از نقره های قایقرانی می توانست به  طلا تبدیل شود.بچه‌ها تلاش می کنند و شرایط خوب است باید بر خدا توکل کنیم بچه ها هم برای کسب مدال‌های بیشتر انگیزه دارند.

هاشمی تاکید کرد: طلای والیبال ما را خوشحال کرد و این وجد شادی برای این است که تا کنون طلا دشت نکرده بودیم. این شادی دست ما نبود و همه مردم هم خوشحال بودند.به ملت ایران تبریک می گویم.

وی  در واکنش به شاد کردن دل مردم توسط والیبالیست ‌ها عنوان کرد:  پاداش ها تا اینجا آنلاین به صورت ریالی واریز شده است و اگر عزیزی شماره حسابش دقیق نبوده می تواند با مالی کمیته کنترل کند. اطمینان دارم مسئولات کشور و استانداران و شهرداران هم حمایت می کنند. ورزش ایران نیاز به حمایت همه جانبه دارد و تنها کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش این توانایی را ندارند. اینها کار اجتماعی بزرگی انجام می دهند و شادی را در خانواده ها  می آورند و طبیعی است که همه دست به دست هم بدهند که شادی های زیادی را به مدال آوران بدهند. ما هم توجهات ویژه خواهیم داشت.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
9 + 9 =