معاون راهداری کرمانشاه خبر داد؛

جابجایی بیش از ۳.۸ میلیون تن کالا در استان کرمانشاه

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه از جابجایی بیش از ۳ میلیون و ۸۰۰ هزار تن کالا از استان کرمانشاه به اقصی نقاط کشور خبر داد.

به گزارش هاناخبر ، محمد احمدی در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: از ابتدای سال‌جاری تاکنون سه میلیون و ۹۱۰ هزار تن کالا از استان کرمانشاه جابجا شده که تعداد حواله صادره ۲۵۲ هزار فقره و بارنامه صادره ۲۴۸ هزار نسخه است.

وی افزود: بیشترین تناژ حمل و نقل کالا مربوط به شهرستان کرمانشاه با جابجایی ۲ میلیون و ۳۹۱ هزار تن و بیشترین کالای حمل شده مربوط به سیمان فله‌ای با تناژ ۳۹۰ هزار تن است.

احمدی درباره ۱۰ کالای عمده جابجا شده از استان کرمانشاه، گفت: سیمان فله‌ای و کیسه‌ای، مازوت، کلینگر، کنجاله، گازوئیل، خاک معدنی، سنگ سنگبری، پلی اتیلن و کاه است.

وی عنوان کرد: برای رسیدگی به تخلفات ثبت شده در سامانه شحباز، ماده ۱۱ تخلفات رانندگان ۱۳۰ مورد، ماده ۱۲ مربوط به تخلفات شرکت‌های فعال در حوزه حمل و نقل ۲۲ مورد و ماده ۱۴ رسیدگی به تخلفات ناوگان ۴۸ تخلف مورد جهت بررسی به ادارات حقوقی، راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان‌های محل تخلف ارجاع شده است.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه در پایان درباره تعداد رانندگان فعال در حوزه حمل و نقل کالای استان کرمانشاه، گفت: تعداد کل رانندگان کامیون حمل و نقل کالا ۲۰ هزار و ۴۹۷ نفر، تعداد رانندگان فعال ناوگان وانت باری ۵۹۰ نفر، تعداد ناوگان وانت باری فعال ۲۱ هزار و ۸۲۰ خودرو و تعداد کل ناوگان (کامیون) حمل و نقل کالای برون‌شهری فعال ۱۴ هزار و ۲۶۰ خودرو است.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
7 + 7 =