آمادگی دانشگاه علوم پزشکی ایلام در تعطیلات نوروزی برای خدمات دهی

شناسهٔ خبر: 1085D97F -
رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام از آمادگی دانشگاه علوم پزشکی ایلام در تعطیلات نوروزی برای خدمات دهی به مردم خبر داد.

به گزارش هاناخبر ، جاسم محمدی در گفت وگو با خبرنگاران با اعلام این مطلب اظهار داشت: در ایام تعطیلات نوروزی ۱۴۰۲ تعداد ۱۰ بیمارستان شامل ۴ بیمارستان در مرکز استان و ۶ بیمارستان در شهرستان‌های تابعه استان و همچنین مراکز اورژانس شبانه‌روزی در شهرستان‌ها به صورت شیفت‌بندی به مردم و بیماران خدمات رسانی خواهند داشت.

وی تصریح کرد: همچنین در حوزه درمان در ایام تعطیلات نوروزی، برای اولین بار در استان کلینیک دندانپزشکی در مرکز استان در نوبت‌های صبح و عصر جهت انجام خدمات اورژانسی فعالیت خواهند داشت.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام عنوان کرد: دانشگاه علوم پزشکی در حوزه فوریت‌های پزشکی با ۵۰ دستگاه آمبولانس و ۲ دستگاه اتوبوس آمبولانس و ۳۷۰ نفر نیروی فوریت پزشکی در ۴۹ پایگاه اورژانس شهری و جاده‌ای در سطح استان و ۲ پایگاه موقت در نقطه صفر ایثار مهران و منطقه شرهانی دهلران خدمات‌رسانی خواهند کرد.

وی گفت: در حوزه بهداشت نیز تعداد ۱۳ اکیپ در حوزه بهداشت محیط و بهداشت حرفه‌ای روزانه در نوبت‌های صبح و عصر از ساعت ۸ صبح لغایت ۸ شب به صورت شیفت بر اماکن عمومی و محل‌های تهیه و توزیع اقلام بهداشتی و خوراکی نظارت داشته و اکیپ‌های مبارزه با بیماری‌ها نیز بصورت آنکال خواهند بود.

وی افزود: تمام مراکز بهداشتی درمانی بخش دولتی در سطح استان در ایام تعطیلات نوروزی برای ارائه خدمات به مراجعین فعال خواهند بود.

محمدی اضافه کرد: در حوزه غذا و دارو نیز تعداد ۶ داروخانه شبانه روزی در مرکز استان و تمامی داروخانه‌های بیمارستان‌های تابعه دانشگاه و داروخانه‌های دولتی بصورت شبانه روزی فعالیت خواهند داشت و داروخانه‌های بخش خصوصی نیز در تمام شهرستان‌ها بصورت شیفت‌بندی فعال خواهند بود.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
6 + 6 =