ثبت‌نام طرح اقدام ملی مسکن در ٦ شهر آذربایجان غربی شروع شد

شناسهٔ خبر: 10AED336 -
مدیرکل راه ‌و شهرسازی آذربایجان‌غربی گفت: متقاضیان واجد شرایط در شهرهای ارومیه، خوی، پلدشت، شوط، سیه‌چشمه (چالدران) و نقده به مدت یک هفته می‌توانند به سامانه طرح اقدام ملی مسکن مراجعه‌ کنند.

به گزارش هاناخبر ،سیدمحسن حمزه‌لو در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ۴٧ هزار و ٧۶٨ متقاضی در چهار مرحله قبلی در شهرهای مختلف استان نام‌نویسی کردند که از این تعداد ٩ هزار و ۶٢۵ متقاضی تأیید نهایی شده‌اند.

او با بیان اینکه متقاضیان مسکن ملی در استان، هزار و ٩٠٠ میلیارد ریال وجه مورد نیاز را واریز کرده‌اند، گفت: این میزان وجه توسط چهار هزار و ٩٠٠ متقاضی این طرح در استان واریز شده است.

مدیرکل راه ‌و شهرسازی آذربایجان‌غربی اضافه کرد: تمام متقاضیان در مرحله نخست ثبت‌نام باید ۴۰۰ میلیون ریال واریز کنند تا مراحل ساخت و ساز مسکن ملی در استان آغاز شود.

حمزه‌لو گفت: اکنون نیز متقاضیان واجد شرایط در شهرهای ارومیه، خوی، پلدشت، شوط، سیه‌چشمه (چالدران) و نقده به مدت یک هفته می‌توانند به سامانه طرح اقدام ملی مسکن به نشانی tem.mrud.ir مراجعه‌ کنند

به گفته مدیرکل راه ‌و شهرسازی آذربایجان‌غربی؛ عملیات اجرایی پنج هزار و ٣٣٧ واحد در شهرهای ارومیه، خوی، منطقه آزاد ماکو، بازرگان، پلدشت، شوط، مهاباد، نقده و اشنویه آغاز شده است.

او اضافه کرد: استفاده نکردن از تسهیلات مسکن در سال‌های پس از انقلاب اسلامی، متاهل بودن، سکونت بیش از پنج سال در محل مورد تقاضا از جمله مهمترین ملزومات ثبت‌نام در این طرح به شمار می‌رود.

طرح "اقدام ملی تولید وعرضه مسکن" به منظور احداث ۴۰۰ هزار واحد مسکونی در سراسر کشور آغاز شد که از این تعداد سهم آذربایجان‌غربی نزدیک به ٢١ هزار واحد است.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
9 + 5 =