پیشنهاد جالب و متفاوت یک خبرنگار بوکانی برای تقدیر از پزشکان و پرستاران بوکانی/ استقبال اعضای شورای اسلامی شهر بوکان از پیشنهاد سردبیر هاناخبر

شناسهٔ خبر: 10F03380 -
سردبیر هاناخبر در جلسه رسمی شورای اسلامی شهر با خبرنگاران، با توجه به ایثار و ازخود گذشتگی کادر درمان و سلامت و در راستای تقدیر از زحمات و تلاشهای شبانه روزی پزشکان و پرستاران شهرستان، پیشنهادی جالب و قابل توجه را ارائه و با استقبال اعضای شورای اسلامی شهر بوکان روبرو شد.

به گزارش هاناخبر ، در شرایطی که خیلی‌ها، جرات مواجهه با بیماری ناشناخته‌ای همچون کووید 19 را نداشتند و همواره هجمه‌هایی علیه کادر درمانی مطرح می‌شد، پرستاران با ایثار، از خودگذشتگی و تعلق خاطری که به شغل خود داشتند، نشان دادند که حضور پرستاران یک نیاز ضروی و الزام کاری برای جامعه است.
پزشکان و پرستاران در لباس‌هایی که نفس کشیدن در آنها هم سخت بود و از طرفی با حداقل دریافتی‌ها، با ایثار و فداکاری خود و سایر کادر درمانی کاری کردند که نام پزشکان و پرستاران، کادر درمانی شهرستان بوکان در اذهان مردم بدرخشد.
تلاش‌های کادر درمانی بوکان با مثلث یک مدیریت منطقی با حضور دکتر محمد عباسی در راس آن و دکتر صلاح الدین قادر زاده بوکانی به عنوان رئیس بیمارستان و دکتر رحیم سلطانی به عنوان رئیس مرکز بهداشت در دو ضلع دیگر آن به رغم شرایط خاصی که وجود داشت نشان داد که با عزم و اراده و از خودگذشتگی زیاد می‌توانند دردی از آلام جامعه کاهش دهند.
انصافا در دو سال گذشته با شیوع کرونا، همگان شاهد مجاهدت و از جان گذشتگی کادر درمانی پزشکان و پرستاران را دیدیم. امیر ایزددوست خبرنگار و روزنامه نگار بوکانی به عنوان سردبیر هاناخبر روزیکشنبه 18 مهرماه 1400 به منظور تقدیر از زحمات و تلاش‌های شبانه‌روزی پزشکان و پرستاران بوکانی پیشنهاد احداث یک پارک و نامگذاری بنام پزشکان و پرستاران بوکانی را ارائه کرد.
ایزددوست در این جلسه گفت: از آنجایی که بوکان و بوکانی در بسیاری از زمینه ها پیشقدم بوده است. بیایید کاری متفاوت را انجام دهیم. کاری که انعکاس جهانی داشته باشد. پزشکانی چون دکتر صلاح الدین قادرزاده بوکانی که برای نجات جان شهروندان پیشقدم بوده اندقابل تقدیرند.
وی افزود: به احترام همه پزشکان و پرستاران بوکانی در این پارک به شیوه ای که امکان پذیر است نام و تصویر همه پزشکان و پرستارانی که در این شهرستان در عرصه مبارزه با کرونا برای نجات جان شهروندان تلاش کرده اند برای ابد ماندگار بماند.
جهت مشاهده مستقیم فیلم پیشنهاد امیر ایزددوست به اعضای شورای اسلامی شهر بوکان اینجا کلیک کنید.

 

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
7 + 3 =