شهردار بوکان:

متعهد به رفع مشکلات منطقه مسجد تنعیم بوکان هستیم

شناسهٔ خبر: 1150F6A9 -
شهردار بوکان گفت: قول می دهیم با تمام توان پیگیر رفع مشکلات مناطق مختلف شهری باشیم و خود را متعهد به رفع مشکلات منطقه مسجد تنعیم می دانیم.

به گزارش هاناخبر ، شهردار بوکان در دیدار مردمی با شهروندان منطقه مسجد تنعیم اظهار کرد : جای بسی تاسف است که بارش رحمت الهی برای ما روز معضل باشد ، آشکار است بسیاری از مشکلات موجود در این شهر در اثر بی مسئولیتی یا عدم اقدام به موقع در سالهای گذشته بوده است.

مهندس بابک رستم پورافزود: واقعیت آن است که شهر بوکان با مشکلات عدیده ای روبروست و دو پروژه پل زیرگذر میدان معلم و روگذر میدان وحدت با قراردادهایی بسیار سنگین برای این دوره از مدیریت در شهرداری به ارث رسیده و کار را بسیار سخت کرده است.

وی گفت: معتقدم در همه زمینه ها از جمله آسفالت، فضای سبز، رسیدگی به مناطق شهر و زیبایی شهری بسیار عقب هستیم و باید بصورت اصولی و جدی اقدامات اساسی را انجام دهیم.
شهردار بوکان یادآور شد: در شهر بوکان حداقل با 48 نقطه در بحث سیلاب و 2 خط القعر در منطقه مسجد تنعیم و انتهای 30 متری اسلام آباد روبرو هستیم که قول می دهیم با تمام توان پیگیر رفع مشکلات این مناطق باشیم و خود را متعهد به رفع مشکلات منطقه مسجد تنعیم می دانیم.

وی تصریح کرد:  تا رفع این مشکل عملا انجام هرگونه اقدامی در این منطقه بی ثمر خواهد بود در همین راستا چندین شرکت را که سابقه کار درخشان در شهرهای مختلف را داشته اند دعوت کرده ایم و امیدواریم با کمک سایر ادارات خدمات رسان در زمینه جابجایی تاسیسات بتوانیم نسبت به حل مشکلات پیش آمده در کمترین زمان اقدام کنیم تا در سالهای آینده بارش حجم زیاد باران بجای ناراحتی و معضل باعث شادمانی شهروندان شود.

بابک رستم پور در حاشیه این دیدار مردمی در گفتگو با خبرنگار هاناخبر اظهار کرد: درصددیم  در راستای رسیدگی به وضع مردم و حل مشکلات شهروندان با توجه به وضعیت اخیر با امکانات موجود و تدبیر و حوصله و بدور از احساس عمل کنیم و امیدواریم با اقداماتی اصولی و جدی این مشکلات هرچه سریعتر حل شوند.
شهردار بوکان افزود:: از مشکلاتی که امروزه گریبانگیر شهروندان شده اطلاع داریم و به‌طور یقین برای حل مشکلات آن‌ها شبانه‌روز تلاش خواهیم کرد.
وی تاکید کرد: خدای‌ ناکرده این‌گونه القاء نشود که مسئولان نسبت به مشکلات مردم بی‌تفاوت بوده و قدرت درک ندارند به‌طوری که آبگرفتگی مناطقی از شهر که برای اهالی خسارت‌هایی نیز به وجود آورد، شهروندان یقیناً بدانند بیش از همه آنها، ما رنج می‌کشیدیم و بازهم تکرار میکنم که خود را متعهد به رفع مشکلات آنها می دانیم.

 

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
7 + 1 =