رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان بانه:

40 درصد جاده سیرانبند بانه تخریب شده است

شناسهٔ خبر: 1183AB07 -
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان بانه گفت: 40 درصد پنج کیلومتر انتهای جاده سیرانبند بانه تخریب شده و نیاز به بازسازی دارد.

انور طاهایی روز جمعه در گفت وگو با خبرنگارهاناخبر با اشاره به تردد خودروهای سنگین در مسیر جاده سیرانبند بانه اظهار داشت: بخشی از جاده سیرانبند بانه در روزهای اخیر به دلیل بارش های سنگین تخریب شده و بخشی نیز در سالهای قبل به دلیل تردد حجم بالای خودروهای سنگین تخریب شده است.

وی با بیان اینکه جاده سیرانبند بانه ظرفیت حجم بالای تردد خودروهای سنگین را ندارد ادامه داد: در روزهای اخیر بخشی از جاده سیرانبند بانه در یک نقطه سه بار زمین فرونشست کرده که با تلاش نیروهای راهداری شهرستان تاحدودی بازسازی شده است.

طاهایی مهمترین مشکل اداره راهداری، حمل و نقل جاده ای را کمبود نیروی انسانی و کمبود ماشین آلات عنوان کرد و گفت: کمبود نیروی انسانی و کمبود ماشین آلات باعث شده که عملیات بازسازی و پاکسازی جاده ها در مواقع بحران با سرعت کمتری انجام شود.

وی اظهار داشت: جاده سیرانبند بانه مهمترین جاده مراصلاتی شهرستان بانه است و نقش مهمی در توسعه صادرات دارد که بازسازی و بهسازی این جاده ضروری است.

جاده سیرانبند بانه یکی از جاده های پرتردد شهرستان بانه است که روزانه بیش از 300 کامیون حامل کالا در این مسیر تردد می کند.

جاده سیرانبند بانه جاده منتهی به بازارچه مرزی سیرانبند است که در 20 کیلومتری غرب بانه واقع شده است.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
9 + 1 =