بستری 5 هزار بیمار بدحال کرونا/ انتقاد از اعلام پیروزی زودهنگام در مقابل کووید19

شناسهٔ خبر: 11F7B5F0 -
عضو شورای شهر تهران با اشاره به اینکه حدود 5 هزار بیمار بدحال به دلیل کرونا در بیمارستان بستری هستند، گفت: مسوولان اجازه بدهند آمار مبتلایان و مرگ و میر ناشی از کرونا صفر شود بعد اعلام پیروزی کنند.

به گزارش هاناخبر ، ناهید خداکرمی عضو شورای شهر تهران در صحن امروز شورای شهر درباره وضعیت کرونا در پایتخت اظهار داشت: طی 10 ماه گذشته برخی از مسوولین و مدیران کلان کشور هنگام مشاهده کاهش پیک کرونا اعلام می‌کردند که بر کرونا پیروز شده‌ایم، در حالی که دوباره این ویروس در کشور اوج پیدا می‌کرد. 

این عضو شورای شهر تهران افزود: از مسوولین و مدیران کشور درخواست دارم این بار هم اجازه بدهند که تعداد مبتلایان و مرگ ناشی از این بیماری صفر شود و بعد اعلام کنند که پیروز شده‌ایم و عامل این بیماری چه کسی بوده است، چرا که در غیر این صورت اعتماد مردم خدشه‌دار می‌شود.

وی ادامه داد: در حال حاضر 5 هزار بیمار بدحال کرونا در بیمارستان‌های بستری هستند و روزانه 6 هزار بیمار جدید نیز بستری می‌شوند. 

خداکرمی گفت: اقدامات بسیاری جهت مهار کرونا در 10 ماه انجام گرفته ولی نباید به محض کاهش پیک با سر و صدای زیاد به طبل پیروزی کوبید. 

وی گفت: من نگران هستم با این شیوه مهار کرونا مردم گمان کنند همه چیز تمام شده و دیگر خبری از کرونا نیست، لذا اگر پیک دیگری را شاهد باشیم، وضعیت مناسبی را نخواهیم داشت. 

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
3 + 8 =