برای کنترل میزان شیوع کرونا اعمال می شود:

محدودیت تردد در تعطیلات عید فطر

شناسهٔ خبر: 1304E948 -
رئیس پلیس راه آذربایجان غربی: محدودیت های تردد از روز سه شنبه در محورهای مواصلاتی استان اعمال می شود و در این مدت تردد تنها برای خودروهای دارای مجوز پزشکی، اداری و قضایی امکان پذیر خواهد بود.

به گزارش هاناخبر ، رئیس پلیس راه آذربایجان غربی، با محدودیت تردد در تعطیلات عید فطراشاره به اعمال محدودیت‌های تردد تعطیلات عید فطر همزمان با سراسر کشور در استان گفت: محدودیت تردد عید فطر از امروز سه‌شنبه در محورهای مواصلاتی آذربایجان غربی اعمال می‌شود.
سرهنگ حسین زاده، با بیان اینکه این محدودیت بدون توجه به رنگ‌بندی‌های کرونایی در سطح کشور اجرا خواهد شد تصریح کرد: براساس اعلام ستاد ملی کرونا در ایام تعطیلات عید فطر همه سفر‌ها ممنوع خواهد بود.
وی، با اشاره به اینکه اگر کسی به اعمال محدودیت‌ها توجهی نکنند جریمه خواهد شد بیان کرد: میزان جریمه‌ها نیز براساس رنگ‌بندی استان 500 تا یک میلیون تومان تعیین شده است.
رئیس پلیس راه استان  با بیان اینکه محدودیت ورود خودرو‌های غیربومی به استان آذربایجان غربی همچنان در محورهای استان اعمال می‌شود،  افزود: در حال حاضر مشکلی خاصی هم در محورهای آذربایجان غربی وجود ندارد و ترافیک در محورهای استان جریان دارد.
رئیس پلیس راه استان تاکید کرد: محدودیت تعطیلات عید فطر از سه‌شنبه 21 اردیبهشت اعمال شده و تا شنبه 25 فروردین ادامه خواهد داشت.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
4 + 3 =