مدیرکل فنی و حرفه‌ای کردستان خبرداد:

اشتغال 91 درصدی در زندان مرکزی سنندج

شناسهٔ خبر: 143E56D7 -
مدیرکل فنی و حرفه‌ای کردستان گفت: اشتغالزایی و تولید در زندان مرکزی سنندج تجلی زندانبانی علمی و اصلاح پذیری بر مبنای توانمند سازی و مهارت آموزی است.

به گزارش هاناخبر ، وکیلی، در بازدید از کارگاه‌های اشتغال و حرفه آموزی زندان مرکزی سنندج ضمن دیدار و گفت‌وگو با مددجویان شاغل و آشنایی با تولیدات و صنایع دستی تولید شده مددجویان در این خصوص اظهار کرد: تحول ایجاد شده در عرصه اشتغال در زندان مرکزی سنندج قابل تحسین و تاثیر گذار است و توجه هر بازدید کننده‌ای را به خود معطوف می کند.

وی در ادامه عنوان کرد: توانمندسازی زندانیان با بهره‌گیری از مهارت آموزی و اشتغال مولد ایجاد در زندان مهم‌ترین ابزار اصلاحی و مسیر صحیح بازپروری است برای دستیابی به امنیت بیشتر اجتماعی و اشتغالزایی در جامعه است.

فتحی مدیر کل زندان‌های کردستان نیز در این دیدار با ابزار این مطلب که دستیابی زندان مرکزی سنندج به اشتغال 91 درصدی دستاوردی مهم برای تحقق اهداف و اولویت هدف گذاری شده ریاست سازمان زندان‌ها است، گفت: ایجاد اشتغال مولد برای زندانیان با هدف حمایت از خانواده و حفظ حریم خانوادگی در مسیر پیشرفت است و امیدواریم در سال جاری شاهد رشد بیشتر این مهم در کلیه زندان های استان باشیم.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
9 + 2 =