فشار ژاوی به مدیران بارسا: بازیکن می‌خوام!

شناسهٔ خبر: 15652473 -
ژاوی هرناندز، سرمربی بارسلونا، به دکو، مدیر ورزشی باشگاه اعلام کرد که تیمش در ژانویه نیاز به تقویت دارد.

به گزارش هاناخبر ،در جلسه روز دوشنبه باشگاه، ژاوی به صراحت اعلام کرد که از تیمی که در اختیار دارد راضی است و تا به اینجای کار تصمیم به خروج کلمنت لنگله، اریک گارسیا، از عبده الزلزولی و آنسو فاتی به منظور انتقال قرضی ژائو فلیکس و ژائو کانسلو بسیار هوشمندانه بوده‌اند. اما او در این جلسه روی نیاز به خرید و تقویت تیم در برخی از پست‌ها هم اشاره کرد.

ژاوی تنها 19 بازیکن در تیم اصلی دارد و جای تعجب نیست که مشتاق به آوردن نیروهای تقویتی در پنجره نقل و انتقالات زمستانی باشد. ژاوی همیشه به این نکته اشاره کرده است که برای هر پست دو بازیکن می‌خواهد. در حال حاضر دو پست وجود دارد که در تیم هیچ جایگزینی ندارند، دفاع راست و مهاجم مرکزی. ژاوی همچنین در لفافه علاقه‌اش را به ویتور روکه مهاجم 18 ساله برزیلی، نشان داده است و این انتقال یا در ژانویه و یا در تابستان امکان‌پذیر خواهد بود.

به گزارش روزنامه آس ژاوی به طور خاص به دکو فشار می‌آورد تا با توجه به محدودیت دستمزد، برای جذب روکه اقدام کند. او می‌خواهد از ریسک مصدومیت روکه در برزیل جلوگیری کند، اما بیشتر به دنبال جایگزینی برای روبرت لواندوفسکی است تا در بازی‌هایی به او استراحت بدهد، بدون اینکه مجبور شود کسی را در پست غیرتخصصی برای مهاجم نوک به کار بگیرد.

خاویر تباس، رئیس لالیگا، گفته است که امکان معامله برای روکه وجود دارد، اما به احتمال زیاد برای جذب او تیم نیاز به فروختن یک بازیکن دارد. با توجه به تیم اصلی کم‌تعداد تحت رهبری ژاوی، مشخص نیست که این فروش یا فروش‌ها چه کسانی خواهند بود و این مشکلی است که دکو باید آن را حل کند.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
2 + 2 =