به بهانه استقبال پرشور و تاریخی مردم میرآباد از استاندار آذربایجان غربی

وقتی معتمدیان کارگردان هماهنگی آهنگ توسعه آذربایجان غربی می شود

محمدصادق معتمدیان در حال حاضر کارگردان هماهنگی آهنگ توسعه موزائیکی ترین استان کشور است و اکثریت مطلق ساکنان دیار رنگین کمان اقوام، وی را مدیری خلاق، پرانرژی، مردمی، کارآمد و عملگرا می دانند.

به گزارش هاناخبر ، در مراسم ارتقاء شهرمیرآباد به شهرستان، هزاران نفر از اقشار مختلف مردم این شهر اعم از زن و مرد، پیر و جوان بصورتی تاریخی با شور و اشتیاق زاید الوصفی خود را به خیابان ها و مسیر حرکت محمدصادق معتمدیان رسانده و مقدم استاندار آذربایجان غربی را با حضور گرم و صمیمی خود گرامی داشتند.


سفر معتمدیان همزمان با ماه مبارک رمضان، سرور و خوشحالی خاصی را در فضای شهر میرآباد و در بین مردم این منطقه بوجود آورده و سورانی زبانان این شهر و روستاهای آن این تقارن را مایه خیر و برکت دانسته و هر کدام به گونه‌ای خود را در میان ازدحام جمعیت استقبال‌کننده به استاندار آذربایجان غربی رسانده و ضمن خیرمقدم به حاج صادق معتمدیان حضور وی  را به این شهرستان می ستایند.


در این مراسم گورک،  منگور و مامش با لباس‌های محلی و سنتی و با یکرنگی و صمیمیت به استقبال محبوبترین استاندار تاریخ جمهوری اسلامی ایران آمده و هوای خطه موکریان، هوای همدلی، وحدت و امید و آینده‌ای درخشان برای اعتلای آذربایجان غربی بود.


مردم ساعت‌ها قبل از زمان تعیین شده در مسیر حرکت استاندار آذربایجان غربی حضور یافته و معتمدیان را بلافاصله پس از ورود به این شهر در حلقه گرم و صمیمی خود قرار داده و در قالب واژه‌های ساده و صمیمی بویژه واژه محلی «هه ر بژی معتمدیان» عشق و ارادت خالصانه خود را به وی و دولت سیزدهم ابراز کردند.


در مراسم استقبال از استاندار دوست داشتنی و محبوب استان آذربایجان غربی جوانان و دانشجویان این شهر بصورتی خودجوش تصاویری از بنرها و پارچه نوشته‌ها که روی آن جملات تشکرآمیز از استاندار آذربایجان غربی نوشته شده را در دست داشتند و با شور و اشتیاق بر حمایت خود از اقدامات دولت سیزدهم تأکید کردند.


بدون کوچکترین تردیدی محمدصادق معتمدیان در حال حاضر کارگردان هماهنگی آهنگ توسعه موزائیکی ترین استان کشور است و اکثریت مطلق ساکنان دیار رنگین کمان اقوام،ادیان،مذاهب، فرهنگ ها وآئین ها با احساس اثربخشی فعالیتهای استاندار آذربایجان غربی حداقل در طول دولت سیزدهم با وجود تحریم ها و فشارهای مضاعف اقتصادی وی را مدیری خلاق، پرانرژی، مردمی، کارآمد و عملگرا می دانند.


استانداری که باعث وقوع تحولات مهم و بزرگی در شهرهای استان بانگاهی عادلانه شده و با نظارت و حضور میدانی ،پیگیری ها و دستوراتش پروژه ها و طرح های حیاتی و به ویژه اقتصادی و تولیدی را در کوتاهترین زمان ممکن عملیاتی کرده است./ امیر ایزددوست خبرنگار و روزنامه نگار

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
5 + 2 =