بازدید رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی از بیمارستان امام خمینی (ه) سردشت

شناسهٔ خبر: 162B0B5F -
رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی با حضور در بیمارستان امام خمینی (ره) سردشت ضمن بازدید از بخشهای اورژانس، دیالیز ، پاراکلینک و بستری با همکاران دیدار و از بیماران عیادت نمود.

به گزارش هاناخبر ، دکتر محمدامین ولی زاد رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی به همراه معاونین درمان، بهداشت، توسعه مدیریت و منابع، مدیر توسعه منابع فیزیکی و مدیر روابط عمومی دانشگاه در طی روزهای چهارشنبه و پنجشنبه 22 و 23دی ماه سالجاری با حضور در شهرستان سردشت ضمن بررسی مشکلات بهداشتی و درمانی این عرصه بر تامین نیازمندیهای عرصه سلامت در راستای حفظ سلامت شهروندان تاکید نمود.

دکتر ولی زاد در روز اول این سفر ضمن حضور در جلسه بررسی و پیگیری مشکلات شبکه بهداشت و درمان، از درمانگاه دولتی شبانه روزی شهدای سردشت بازدید کرد.

 

 

دکتر ولی‌زاده از ​​​​​​​مرکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی ربط بازدید بعمل آورد.

در روز دوم ، رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان ضمن حضور در جلسه ای که با نماینده پزشکان خانواده روستایی شاغل در مرکز بهداشت سردشت برگزار گردید مشکلات پزشکان خانواده را مورد بحث و بررسی قرار دادند.

در ادامه ضمن دیدار و گفتگو با متخصصین بیمارستان امام خمینی (ره) سردشت ،نقطه نظرات این عزیزان و مشکلاتشان را مورد بررسی قرار داد.

حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی در مرز کیله سردشت و جلسه شورای برنامه ریزی استان از دیگر برنامه های این سفر بود .

 

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
2 + 5 =