پایان طرح بسیج ملی کنترل فشارخون

کنترل فشارخون بیش از 37هزار و 600 نفر در شهرستان دیواندره

شناسهٔ خبر: 16D19915 -
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیواندره از کنترل فشارخون بیش از 37 هزار نفر با پوشش ۱۰۰درصد جمعیت بالای 40 سال در شهرستان دیواندره خبر داد.

به گزارش هاناخبر ، محمد شاه ویسی تصریح کرد: بسیج ملی کنترل فشار خون از جمله طرح هایی است که به عینه نشان داد وقتی هدف غایی یک برنامه کنترل سلامتی افراد جامعه است همه ی مسئولان ادارات مختلف، رسانه های جمعی، کارکنان بهداشت و درمان و یکایک افراد جامعه برای اجرای موثر آن بسیج می شوند و با بهره مندی از بالاترین ظرفیت خود تلاش می کنند تا برنامه را به طور موثر اجراء کنند.

شاه ویسی عنوان کردند حال که پس از نزدیک به دو ماه تلاش، غربالگری فشارخون بالای افراد بالای ۳۰ سال با موفقیت و کسب دستاوردهای ارزشمند به پایان رسیده است جا دارد از همکاری و همراهی یکایک مسئولین شهرستان و شهروندان تشکر و قدردانی نمایم.

 مدیر شبکه بهداشت و درمان دیواندره در ادامه از همکاری  فرمانداری شهرداری ، نیروی انتظامی، هلال احمر، و سایر ادارات شهرستان، همکاران شبکه بهداشت و بویژه ویژه اصحاب رسانه قدردانی نمایم که زمینه اطلاع رسانی عمومی و اجرای توام با آرامش و با کیفیت این طرح را فراهم نمودند.

طرح بسیج ملی کنترل فشارخون از تاریخ 27 اردیبهشت آغاز و در مورخ 15 تیر ماه به پایان رسید.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
3 + 3 =