کشف بیش از صد قلم داروی دست ساز و خارج از شبکه

شناسهٔ خبر: 172AE93B -
رئیس اداره نظارت بر فرآورده‌های طبیعی، سنتی، مکمل و بازرسی ویژه معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت : از یک واحد طب سنتی، بیش از صد قلم داروی غیرمجاز، دست ساز و خارج از شبکه رسمی توزیع کشف و توقیف شد .

به گزارش هاناخبر ،

کیومرث رحیمی رئیس اداره نظارت بر فرآورده‌های طبیعی، سنتی، مکمل و بازرسی ویژه معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت : در بازدید بازرسین معاونت غذا و دارو به همراه قاضی اداره کل تعزیرات حکومتی استان از یک واحد طب سنتی، بیش از صد قلم داروی غیرمجاز، دست ساز و خارج از شبکه رسمی توزیع کشف و توقیف شد.

او گفت : این واحد طب سنتی اقدام به اعمال غیرمجاز از قبیل درمان بیماران و مراجعین و نیز تجویز انواع دارو‌های دست ساز و غیرقانونی کرده است و پس از این بازدید دستور پلمب آن توسط قاضی اداره کل تعزیرات حکومتی استان صادر شد.

او افزود : در ادامه بازرسی‌های اداره نظارت بر فرآورده‌های طبیعی، سنتی، مکمل و بازرسی ویژه معاونت غذا و دارو تعداد ۱۵۰۰ قلم داروی غیرمجاز و قاچاق از یک فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی در شهرستان پاوه نیز کشف و توقیف گردید و پرونده آن جهت بررسی به مراجع قضایی ارجاع داده شده است.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
6 + 5 =