وزیر کشور آب پاکی را روی دست نماینده میاندوآب ریخت

شناسهٔ خبر: 18A45A8A -
وزارت کشور طی ارسال نامه ای رسمی خطاب به نماینده مهاباد اعلام کرد: درخواست نماینده میاندوآب در خصوص الحاق چند روستای شهرستان های مهاباد و بوکان به میاندوآب منتفی است.

به گزارش هاناخبر ، جلال محمودزاده نماینده مهاباد در مجلس در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: وزیر کشور در پاسخ به درخواست اینجانب در خصوص موضوع الحاق روستاهای (بادام، برده شان، قوپی باباعلی) شهرستان مهاباد و روستای (قره گل) شهرستان بوکان به میاندوآب که از سوی نماینده این شهرستان مطرح شده بود را منتفی خوانده است.

او ادامه داد: بنا بر اعلام وزیر کشور با پیگیری های به عمل آمده و استعلام صورت گرفته از دفتر تقسیمات کشوری، موضوع مذکور اصلا در ستور کار نیست.

گفتنی است؛ در روزهای اخیرنماینده میاندوآب در مجلس شورای اسلامی در نامه ای،  خواستار الحاق روستاهای (بادام، برده شان، قوپی باباعلی) شهرستان مهاباد و روستای (قره گل) شهرستان بوکان به میاندوآب را مطرح کرده بود که با واکنش  نماینده مهاباد در مجلس رو به رو شد.

نماینده میاندوآب پیشتر نیز طی دو نامه در سال‌های ٩٩ و ۱۴۰۰ درخواست الحاق روستاهای (قره گل) بوکان و (بادام، برده شان، قوپی باباعلی) شهرستان مهاباد و همچنین چندین روستا از شهرستان ملکان واقع در استان آذربایجان شرقی، به شهرستان میاندوآب را به دفتر تقسیمات کشوری ارسال کرده است.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
7 + 8 =