برگزاری دومین جشنواره ملی پویانمایی و برنامه‌های عروسکی که در کرمانشاه

شناسهٔ خبر: 1956A4E8 -
مدیرکل صدا و سیمای مرکز کرمانشاه گفت: امروز چهارشنبه ۱۹ تیرماه مراسم شادپیمایی عروسک‌ها در بلوار تاقبستان از سه راه مسکن تا میدان تاقبستان برگزار خواهد شد.

به گزارش هاناخبر ،

افشین امیری مدیرکل صدا و سیمای مرکز کرمانشاه در حاشیه برگزاری دومین جشنواره ملی پویانمایی و برنامه‌های عروسکی که در کرمانشاه در حال برگزاری است گفت: همزمان با دومین جشنواره ملی پویانمایی و برنامه‌های عروسکی، امروز چهارشنبه ۱۹ تیرماه مراسم شادپیمایی عروسک‌ها در کرمانشاه برگزار می‌شود.
افشین امیری گفت: این مراسم امروز از ساعت ۱۸ تا ۱۹ بعدازظهر، از محل سه راه مسکن تا در ورودی طاقبستان در شهر کرمانشاه با شرکت گروه‌های نمایش عروسکی و آحاد مردم خواهد بود.
همچنین مدیرکل صدا و سیمای مرکز کرمانشاه از برگزاری مراسم استیج کودکان از ساعت ۱۶ تا ۱۷ در سالن ورزشی امام خمینی (ره) نیز خبر داد و افزود: این برنامه نیز با حضور کودکان و نوجوانان و اجرای برنامه‌هایی از سوی گروه‌های هنری مرکز همدان و شرکت کننده در این جشنواره خواهد بود
امیر در پایان یاد آور شد در پاوه نیز گروه مل مل از کردستان برنامه خواهن داشت و همچنی شرکت کنندگان در این جشنواره نیز امشب به بازدید یادمان شهدای مرصاد خواهند رفت.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
1 + 2 =