بوم‌گردی بیشترین تقاضای اشتغالزایی را در کرمانشاه دارد

شناسهٔ خبر: 20166476 -
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: بوم‌گردی بیشترین تقاضای دریافت تسهیلات اشتغالزایی را در این استان دارد.

به گزارش هاناخبر ،

حسن عزیزی درباره میزان تسهیلات پرداخت شده بر اساس ثبت‌نام در سامانه کارا اظهار داشت: از ابتدای سال بیش از ۳۸۲ میلیارد تومان تسهیلات برای اجرای ۱۳ هزار و ۸۳۲ طرح اشتغالزایی پرداخت شده است.

وی با بیان اینکه از محل تسهیلات پرداخت شده در سامانه کارا ۱۷ هزار و ۹۵۱ شغل ایجاد شده است، افزود: از این میزان ۲۶۹ میلیارد تومان تسهیلات برای اجرای طرح‌های ایجادی پرداخت شده که با اجرای آنها ۱۱ هزار و ۲۵۹ مورد شغل حاصل شده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه از پرداخت بیش از ۹۷ میلیارد تومان تسهیلات در حوزه طرح های توسعه ای خبر داد و گفت: ۶۱۵۵ شغل با پرداخت تسهیلات اشتغال در زمینه طرحهای توسعه ای ایجاد شده است.

وی همچنین از پرداخت بیش از ۱۶ میلیارد تومان تسهیلات برای اجرای طرح‌های سرمایه در گردش و ایجاد ۵۳۷ مورد اشتغالزایی خبر داد.

 به گفته عزیزی، بوم‌گردی، پوشاک، خدمات بازرگانی و بازاریابی محصولات کشاورزی و دامی، صنایع دستی، صنایع غذایی و تبدیل و تکمیل کشاورزی، فرآوری محصولات معدنی کوچک مقیاس و فرش دستباف از جمله طرح های با بیشترین متقاضی پرداخت تسهیلات در سامانه کارا بوده است.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
4 + 2 =