والیبال کردستان از نبود سالن استاندارد رنج می برد

شناسهٔ خبر: 21CB5046 -
رئیس هیات والیبال استان کردستان گفت: والیبال کردستان از نبود سالن استاندارد رنج می برد.

به گزارش هاناخبر ،

امید مهتاب امروز (۱۱مرداد) در جمع انجمن ورزشی نویسان، خبرنگاران و عکاسان استان با اشاره به اینکه والیبال کردستان حرکت رو به جلویی را آغاز کرده است؛ اظهار کرد: شرایط سخت افزاری ورزش در کردستان به گونه ای است که نمی‌توان برنامه های ملی و بین المللی را برگزار کرد.

وی عنوان کرد: ورزش در کردستان دارای پتانسیل های خوبی است و می‌توان با حمایت از این مهم بهره لازم را برد.

مهتاب با اشاره به اینکه حامیان ورزش باید جلو بیایند، گفت: در استان کردستان کارخانجات فعال وجود دارد ولی متاسفانه تنها آلودگی هوای آن برای این دیار است و هیچ حمایتی از ورزش نمی کنند.

وی ضمن اشاره به اینکه جایگاه هیات والیبال استان در کشور هشتم است، افزود: در حال حاضر ۳ هزار و ۳۵۲ ورزشکار ساماندهی شده در رشته والیبال فعال هستند.

رئیس هیات استان کردستان با بیان اینکه آموزش مهمترین اولویت کاری هیات است، گفت: داوران و مربیان استان کردستان دارای پتانسیل های خوبی هستند که با آموزش و دوره های بازآموزی می توان نام این افراد را در سطوح ملی و بین المللی شنید.

مهتاب عنوان کرد: شرایط سخت افزاری ورزش در کردستان نامطلوب است و امروزه به دلیل نبود  سالن استاندارد برای والیبال نمی‌توان رویدادهای بزرگ را میزبانی کرد.

رئیس هیات والیبال استان با اشاره به اینکه ۱۱ باشگاه در استان فعال است، گفت: ما از باشگاه های ورزشی انتظار داریم که خروجی بازیکن داشته باشند و بتوانند به بدنه تیم های استان کمک کنند.

مهتاب در پایان به برگزاری دو رویداد مهم در استان اشاره کرد و یادآورشد: هیات استان با برنامه ریزی دقیق و کاربردی میزبان مسابقات منطقه ای نوجوانان کشور در بخش پسران و میزبان مسابقات جوانان بانوان است که امیدواریم شاهد نتایج خوبی باشیم.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
7 + 7 =