داوران جشنواره رسانه های کردی مشخص شدند

شناسهٔ خبر: 2218AE37 -
دبیر نخستین جشنواره رسانه‌های کردی، گفت: فریدون صدیقی، محمود مختاریان و علیرضا کتابدار در بخش فارسی و دکتر منصور ساعی، دکتر شفیع بهرامیان و ابراهیم محمدحسینی کار داوری بخش کردی این جشنواره را عهده دار هستند.

به گزارش هاناخبر و به نقل از  روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان، شیروان یاری، ادر جلسه برنامه ریزی نخستین جشنواره رسانه های کردی اظهار کرد: بعد از پایان مهلت ارسال اثار 899 اثر در بخش اصلی و جنبی به دو ربان فارسی و کردی به دبیرخانه این جشنواره ارسال شد.

وی ادامه داد: بعد از بررسی آثار رسیده 844 اثر در بخش اصلی و جنبی به زبان های فارسی و کردی در این دوره از جشنواره پذیرفته و شرایط لازم برای شرکت در جشنواره را دارا بودند.

دبیر نخستین جشنواره رسانه‌های کردی با بیان اینکه اثار پذیرفته شده به مرحله داوری راه یافتند، عنوان کرد: فریدون صدیقی، محمود مختاریان و علیرضا کتابدار در بخش فارسی و دکتر منصور ساعی، دکتر شفیع بهرامیان و ابراهیم محمدحسینی کار داوری بخش کردی این جشنواره را عهده دار هستند.

یاری زمان برگزاری این جشنواره را دهه اول اردیبهشت سال جاری اعلام کرد و افزود: همزمان با برگزایر جشنواره رسانه های کردی نمایشگاه مطبوعات نیز در بخش جنبی جشنواره به مدت 5 روز دایر خواهد شد.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
3 + 1 =