اجرای همزمان ۴۰ پروژه در شهرک خاوران تبریز

شناسهٔ خبر: 229F4169 -
شهردار منطقه ۹ تبریز از اجرای همزمان ۴۰ پروژه بزرگ عمرانی در شهرک خاوران خبر داد.

به گزارش هاناخبر ، هادی بدری حامد در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: خاوران به کارگاه و شهرک بزرگ عمرانی تبدیل شده که تکاپو برای شروع و به اتمام همزمان ۴۰ پروژه در این منطقه مشهود است.

شهردار منطقه۹ تبریز با اشاره به مساعدت‌ها و حمایت‌های ستودنی شهردار و شورای اسلامی شهر تبریز در جهت پیشبرد اهداف عمرانی و فرهنگی شهرک خاوران تشریح کرد: با عزم جدی و تلاش جهادی، مجموعه‌ی شهرداری منطقه۹، در جهت رشد، عمران و آبادانی شهرک مدرن خاوران، لحظه‌ای غافل نشده و بطور شبانه‌روزی در جهت آماده‌سازی و پیشرفت آن تلاش می‌کنیم.

بدری حامد، اهم پروژه‌های عمرانی در دست اقدام منطقه را از میان ۴۰ پروژه‌ی درحال اجرا برشمرده و خاطر نشان کرد: پروژه‌های درحال اجرای شهرک خاوران، پروژه‌هایی مهم و اثرگذار هستند که با هدف خدمت رسانی و افزایش رفاه حال شهروندان در حال انجام می‌باشند که از آن میان می‌توان به ۱۳ پروژه‌ی شاخص از جمله: تکمیل طرح شبدری بلوار شهدای غواص، شمع گذاری و تداوم پایه گذاری پل مهم خلعت پوشان، تکمیل نواقصات مرکز همایش‌های بین المللی، احداث سوله‌ی بحران، آسفالت اساسی معابر و محلات شهرک خاوران، احداث ساختمان جدید اداری معاونت فنی و عمرانی به همراه معاونت خدمات شهری و اجرایی، احداث خانه مادر و کودک، آماده سازی اراضی فاز یک، احداث پارک خانواده، تکمیل کانال فرامنطقه‌ای، احداث گلخانه، تلاش برای آماده‌سازی اراضی فاز دو، اتصال فاضلاب خاوران به شبکه‌ی فاضلاب تبریز و... برشمرد.

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، وی افزود: با اتمام این پروژه ها، شاهد تحول بنیادین در چهره ی شهرک خاوران خواهیم بود.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
1 + 7 =