دعوت 2 کشتی گیر کردستانی در اردوی تیم های ملی کشتی ایران

شناسهٔ خبر: 2358ABCB -
2 کشتی گیر کردستانی «محمدحسین نوروزیان» و «محمدمبین عظیمی» با نظر سرمربیان تیم های ملی به اردوی تیم‌های ملی کشتی آزاد بزرگسالان و جوانان کشور دعوت شدند.

به گزارش هاناخبر ، هفتمین و آخرین مرحله از اردوی متصل به اعزام ملی‌پوشان کشتی آزاد کشور برای حضور در مسابقات بازی‌های کشورهای اسلامی به میزبانی تهران آغاز شده است.

ملی‌پوشان تیم کشتی آزاد ایران آخرین مرحله از اردوی خود را برای کسب آمادگی حضور در رقابت‌های کشتی بازی‌های کشورهای اسلامی تا روز 18 مردادماه در تهران برگزار می‌کنند.

با دعوت سرمربی تیم ملی کشتی آزاد کشور، «محمدحسین نوروزیان» نماینده شایسته کردستان در وزن 79 کیلوگرم به این مرحله از اردوی تیم ملی دعوت شده است.

بازی‌های کشورهای اسلامی از 18 مردادماه به میزبانی کشور ترکیه برگزار می‌شود.

همچنین هفتمین و آخرین مرحله از اردوی تیم ملی کشتی آزاد رده سنی جوانان کشور برای حضور در رقابت های جهانی بلغارستان از 11 مرداد ماه تا زمان اعزام به مسابقات جهانی در خانه کشتی شهید ابراهیم هادی کمپ تیم‌های ملی شهید حاج قاسم سلیمانی تهران برگزار می‌شود.

آخرین مرحله از تمرینات تیم ملی کشتی آزاد جوانان کشورمان با حضور 11 کشتی گیر زیر نظر محسن کاوه برگزار می‌شود.

با دعوت سرمربی تیم ملی کشتی آزاد جوانان کشور «محمدمبین عظیمی» کشتی‌گیر خوش‌آتیه کردستانی نیز در وزن 92 کیلوگرم در این اردو حضور پیدا کرده است.

رقابت‌های کشتی جوانان قهرمانی جهان روزهای 24 تا 30 مردادماه سال جاری در شهر صوفیه کشور بلغارستان برگزار می‌شود.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
7 + 7 =