واکنش های بی سابقه نمازگزاران بوکانی به عملکرد شهردار بوکان

شهردار بوکان گلخانه ای عمل نمی کند

شناسهٔ خبر: 247D7594 -
آنچه واضح و آشکار است بابک رستم پور بر عکس همه شهرداران سابق بوکان گلخانه‌ای عمل نمی کند.

به گزارش هاناخبر ، اعضای دور پنجم شورای اسلامی شهربوکان در سایه وفاق و همدلی، با انتخاب بابک رستم پور به عنوان شهرداری خوش فکر، متخصص و متعهد که بی‌شک همه شهر و شهروندان از این انتخاب درست منتفع شده اند با وجود آنکه شهرداری‌ بوکان به علت توأمان بودن مدیریت درآمد و هزینه بسیار مظلوم واقع شده‌ بود و در آستانه ورشکستگی قرار داشت بصورت بی سابقه ای آرامش را به شهر بازگرداندند.


در حالی که بوکان به عنوان سومین شهر بزرگ کردنشین ایران مشکلات زیادی را به دوش می‌کشد که یکی از آن‌ها سرازیر شدن جمعیت مهاجران به این شهر است وظایف سنگین شهردار بوکان  در موقعیت حساس کنونی را البته چندین برابر کرده اما با همه احوالات بابک رستم پور شهردار جوان و با تجربه بوکان در کارزاری سخت و در مدتی کوتاه باعث برآورده شدن بسیاری از انتظارات مسئولان و شهروندان شد.


شهردار موفق قلب دیار موکریان با درک درستی از مناسبات مدیریت شهری با حاکمیت، همکاران و مردم اهداف تعیین شده را بر مبنای این مناسبات به پیش برد. رستم پور با درک شرایط و موقعیت توانست ارتباط دوسویه و سازنده ای را با دستگاه ها و ادارات بوجود آورد و با ایجاد فضای امیدآفرینی و نشاط در کالبد اجتماع  شهر عروسان ایران زمین در دستیابی به اهداف پیش بینی شده خود توانسته است که موفق عمل کند.


یکی از مهمترین اقدامات شهردارفعلی بوکان ایجاد فضای اعتماد مردمی است و ثابت کرد که اگر اعتماد باشد، مردم در امور مختلف مشارکت فعالی خواهند داشت و بخش خصوصی نیز برای اجرای طرح‌ها وارد میدان می‌شود و گروه‌های مردم نهاد هم به عنوان بازوی فعال به کمک شهرداری می‌آیند و به این ترتیب در آستانه مرتفع کردن بسیاری از مشکلات شهری برآمده است.


وی با درک لزوم ارتباط مدیریت شهری با بدنه همکاران خویش، مناسبات مدیریت شهری با همکاران را  بر پایه رفاقت، صمیمیت و پاکدستی استوار کرده تا جایی که کارمندان و مسئولین شهرداری بوکان که در اواخر دور چهارم شورای اسلامی شهر با پرتاب  تخم مرغ و گوجه گندیده وسنگ از طرف شهروندان در اثر سوء مدیریت روبرو بودند امروز به نیکی و با عزت و احترام از طرف همه بوکانی ها از آنها یاد می شود.


سالم سازی محیط کار شهرداری، چابک سازی مجموعه و برون سپاری بعضی امور غیر ضروری  در ایجاد فضای کاری سالم در مدیریت شهری و کاهش تخلفات اداری یکی دیگر از اقدامات قابل تحسین شهردار فعلی بوکان است.


 
آنچه واضح و آشکار است رستم پور بر عکس همه شهرداران سابق بوکان گلخانه‌ای عمل نکرد یعنی یکجا ننشست و تنها به مکاتبات اداری نپرداخت بلکه با جسارتی ستودنی در بین مردم حاضر می شود و از کمبودها و گلایه های شهروندان نمی هراسد به درد دل آنها گوش می دهد و از نزدیک مشکلات شهر را لمس و برای حل آنها اقدامات لازم را در دستور کار قرار می دهد.

مجموعه اقداماتی که باعث شد پس از حضور در نماز جمعه چند روز قبل مسجد شهرک فرهنگیان با تشکرهای بی سابقه عموم حاضرین روبرو شده و تا جایی که با تمجیدهای بی سابقه ماموستا ملا عبدالله اسعدی امام جماعت مسجد حضرت محمدالمصطفی(ص) از طریق تریبون نماز جمعه روبرو گشت.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
2 + 1 =