ملی‌پوش وزنه‌برداری زنان: انتخاب فدراسیون مسوولیتم را سنگین‌تر کرد

شناسهٔ خبر: 24B14489 -
عضو تیم ملی وزنه‌برداری زنان گفت: حُسن توجه فدراسیون برای معرفی من به عنوان نماینده ایران برای انتخابات کمیسیون ورزشکاران فدراسیون بین‌المللی، مسوولیتم را سنگین‌تر کرد.

به گزارش هاناخبر ، «سیده الهام حسینی»  اظهار داشت: دلیل این انتخاب این بود که  نخستین مدال‌آور در تاریخ وزنه‌برداری زنان ایران بودم و به زبان انگلیسی تسلط داشتم. اکنون مسوولیتم بیشتر شده است و توقع‌ها از من بالاتر می‌رود.

وی افزود: خوشحالم که این افتخار را داشتم تا به عنوان نماینده انتخاب شوم و جزو افرادی باشم تا در این کمیسیون رای بیاورم. برنام‌هایی را در نظر داریم تا به حوزه وزنه‌برداری زنان ایران کمک بسیاری کند.

ملی‌پوش وزنه‌برداری عنوان کرد: اگر در این انتخابات برنده شوم نه تنها نماینده زنان وزنه‌بردار ایرانی خواهم بود بلکه نماینده وزنه‌برداران مسلمان هم هستم. در واقع اکنون مسوولیتی مهم‌تر و سنگین‌تر برعهده من گذاشته شد.

وی ادامه داد: در شرایط شیوع ویروس کرونا، فدراسیون همواره پیگیر تمریناتم بود و هر آنچه که لازم داشتم در اختیارم گذاشت. هر چند کمبود امکانات داریم اما هیات استانی همکاری لازم را دارد و مقداری از تمرینات را در منزل و تمرینات سنگین‌تر را در سالن هیات استان با رعایت پروتکل بهداشتی انجام می‌دهم.

حسینی همچنین خاطرنشان کرد: هنوز تاریخ مسابقات برون مرزی مشخص نشده  و برنامه‌ای هم به ما اعلام نشده است. با وجود آنکه شرایط ایده‌آلی برای تمرین نداریم اما همه تلاشم را می‌کنم تا از فرصت ایجاد شده برای افزایش رکوردم بهره ببرم. حضور مربی در تمرین وزنه‌برداران خیلی مهم است و رسیدن به المپیک شرایط ویژه و ایدهآل می‌طلبد که آن شرایط را نداریم اما ناامید هم نیستیم.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
3 + 9 =