۵۳۹ دفتر پیشخوان دولت در آذربایجان غربی فعال است

شناسهٔ خبر: 24C68274 -
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان غربی با اشاره به وجود ۵۳۹ دفتر پیشخوان دولت در استان گفت: ۷۵ درصد این دفاتر در رتبه اول ارزیابی نیمه اول سال قرار گرفتند.

به گزارش هاناخبر ، قاسم جلیلی نژاد روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگاران، اظهار کرد: از مجموع ۵۳۹ دفتر پیشخوان شهری در آذربایجان غربی ۴۰۵ دفتر در این رتبه قرار گرفته اند که نشان دهنده وضعیت مناسب این دفاتر است.

وی اضافه کرد: فضای دفتر، تعداد کارکنان، مکان استقرار دفتر و سابقه فعالیت دارنده پروانه برخی از شاخص‌های این ارزیابی است.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان غربی ادامه داد: علاوه بر این ارزیابی، در نیمه دوم امسال هم ارزیابی لازم از دفاتر پیشخوان دولت صورت می گیرد که مدیران دفاتر می‌توانند با مراجعه به نشانی www.cra.ir وارد بخش ﺧﺪﻣﺎت اﻟﮑﺘﺮوﻧﯿﮏ ﺷﺪه و با انتخاب گزینه نظارت بر خدمات پستی، ارتباطی و فناوری اطلاعات وارد بخش ارزیابی و رتبه‌بندی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و دفاتر ارتباطات و فناوری اطلاعات (ICT) روستایی شوند و یا به درﮔﺎه ارزﯾﺎﺑﯽ و رﺗﺒﻪ‌ﺑﻨﺪی دﻓﺎﺗﺮ ﭘﯿﺸﺨﻮان ﺧﺪﻣﺎت دوﻟﺖ، به آدرس www.prsb.cra.ir مراجعه کنند.

جلیلی نژاد گفت: دارندگان پروانه دفاتر پیشخوان، می‌توانند با کد ملی خود به عنوان نام کاربری و رمز عبور وارد سامانه شوند؛ در صورتی که دارنده پروانه، نام کاربری و رمز عبور خود را هنگام ثبت‌نام تغییر داده باشد، باید نام کاربری و رمز عبور جدید را وارد کند.
وی افزود: ارتقای کیفیت ارائه خدمات، توزیع عادلانه و هدفمند خدمات، دسته‌بندی ارائه خدمات دستگاه‌ها بر اساس نتایج رتبه‌بندی و تشویق دفاتر پیشخوان به ارتقای جایگاه خود از مهمترین اهداف رگولاتوری برای ارزیابی این دفاتر است.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
2 + 3 =