فتح خرمشهر سرآغاز پیروزهای ملت ایران علیه دشمنان شد

شناسهٔ خبر: 256F0318 -
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: دشمن با تحمیل یک جنگ نابرابر به دنبال نابودی نظام نوپای جمهوری اسلامی بود و با اشغال خرمشهر، آمده بودند تا بمانند اما با رشادت رزمندگان و آزادسازی خرمشهر، شکست خوردند و این پیروزی سرآغازی برای پیروزی های پیاپی ملت در مقابل دشمن شد.

به گزارش هاناخبر ، سردار سیدصادق حسینی در مراسم سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر، با تبریک سوم خرداد، گفت: امروز اینجا جمع شده ایم تا یاد شهدای سوم خرداد را گرامی بداریم، روزی که مایه افتخار ملت و خفت و خواری دشمنان جمهوری اسلامی ایران شد.

وی اظهار کرد: دشمن با تحمیل یک جنگ نابرابر به دنبال نابودی نظام نوپای جمهوری اسلامی بود و با اشغال خرمشهر، آمده بودند تا بمانند اما با رشادت رزمندگان و  آزادسازی خرمشهر، شکست خوردند و این پیروزی سرآغازی برای پیروزی های پیاپی ملت در مقابل دشمن شد.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان افزود: در جنگ تحمیلی آتش توپخانه و جبهه سخت بود اما جنگ امروز با همان ماهیت اما به شیوه ها و روش های دیگری است.

سردار حسینی ادامه داد: جنگ امروز یک جنگ ترکیبی است که دشمن در این جنگ شیوه دیگری را برگزیده و توپخانه آنها رسانه هایی هستند که سیاه نمایی، شایعه سازی و دروغ پردازی می کنند.

وی یادآور شد: امروز نیز همانند دوران جنگ تحمیلی، تمام دشمنان نظام علیه انقلاب اسلامی و ملت ایران بسیج شده اند اما بازهم با شکست مواجه شدند.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان بیان کرد: ما در دفاع از کشورمان پیروز هستیم و دستاوردهای ما پیشرفت های کشور در جنبه ها و ابعاد مختلف است.

سردار حسینی بار دیگر با گرامیداشت یاد شهدای فتح خرمشهر و عملیات بیت المقدس، گفت: امروز به عنوان روزی افتخارآفرین در تاریخ ملت ایران را جشن می گیریم و باید واقعیت های آن را برای نسل جوان و آینده بازگو کنیم.

فتح خرمشهر نقطه عطف و الهام بخش همه نسل های ایرانی

استاندار کردستان نیز در این مراسم با بیان اینکه فتح خرمشهر نقطه عطف و الهام بخش همه نسل های ایرانی تا امروز و برای آینده است، اظهار کرد: ایران امروز یکی از پیشرفته ترین کشورهای دنیا از لحاظ ساخت تجهیزات دفاعی است و این افتخار باید در عرصه های عمرانی و اقتصادی و همه ی شاخص های پیشرفت محقق شود.

اسماعیل زارعی کوشا افزود: سوم خرداد فقط یک پیروزی نظامی و آزادسازی قطعه ای ارزشمند از خاک پرافتخار ایران اسلامی نیست که در ۴۰ روز بعد از آغاز جنگ، به تصرف دشمن بعثی درآمد، بلکه آغاز شناخت مجدد ایران و ایرانی از توان و عزم و اراده خویش است.

وی ادامه داد: با خون پاک شهدا و رهبر معظم انقلاب تجدید پیمان می کنیم که در مسیر رفع مشکلات معیشتی و اقتصادی و توسعه و شکوفایی و پیشرفت در همه عرصه ها قدم برداریم و بیش از هر زمان دیگری دشمنان را ناکام بگذاریم.

استاندار کردستان یادآور شد: امروز تکلیف ما مسئولان و مردم انقلابی بیش از هر زمان دیگری است و قوی تر از گذشته برای تحقق اهداف نظام اسلامی گام می برداریم.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
2 + 1 =