توزیع ۴۷۵ کیلوگرم گوشت قرمز بین نیازمندان اسلام آباد غرب

شناسهٔ خبر: 2713C928 -
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) اسلام آباد غرب گفت: ۴۷۵ کیلوگرم گوشت قرمز گرم بمناسبت عید سعید قربان بین محرومین و مددجویان این شهرستان توزیع شد.

به گزارش هاناخبر ،

محمدبیگزاده رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) اسلام آباد غرب بیان کرد: در راستای کمک به مستمندان و همزمان با عید قربان ۳۰ راس گوسفند از خیرین و نیکوکاران دریافت و پس از ذبح در به میزان ۴۷۵ کیلوگرم به صورت گوشت قرمز گرم بین مددجویان اسلام آبادغربی تحت پوشش این نهاد توزیع شد.

او افزود: این میزان گوشت قرمز گرم به ارزش ریالی بیش از ۴۰۰ میلیون ریال از تعدادی از خیرین و نیکوکاران شهرستان اسلام آباد غرب اهدا و بین ۴۷۵ خانواده و هر خانوار به میزان یک کیلو گرم توزیع شد.

رییس کمیته امداد اسلام آباد غرب یادآور شد: پایگاه کمیته امداد و مرکز نیکوکاری در سطح شهرستان نذورات و کمک‌های مردمی را جمع آوری و کمک‌های مردمی و خیرین هر ساله در روز عید قربان جمع آوری و بین محرومین و نیازمندان پخش می‌شود.

بیگزاده تاکید کرد: برای حفظ شان و شخصیت مددجویان کمیته امداد توزیع گوشت قرمز گرم توسط مددکاران در محل اقامت آن‌ها انجام می‌گیرد.

او گفت : خوشبختانه استقبال نیکوکاران و خیرین از کمک‌های مرتبط در روز قربان بسیار خوب است و امیدواریم این حرکت در سال‌های آینده نیز افزایش یابد.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
3 + 8 =