گازرسانی به ۲۱۰ واحد صنعتی شهرک شهید سلیمانی تبریز

شناسهٔ خبر: 27369635 -
سرپرست شرکت گاز آذربایجان شرقی اعلام کرد: ۲۱۰ واحد صنعتی جدید در شهرک صنعتی شهید حاج قاسم سلیمانی تبریز به شبکه گاز وصل می شوند.

به گزارش هاناخبر ،

نادر کمالی در بازدید از ایستگاه تقلیل فشار گاز ۳۰ هزار متر مکعبی شهرک صنعتی شهید سلیمانی افزود: این طرح ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد که با هدف افزایش ظرفیت گازرسانی در این شهرک انجام می‌شود.

وی ادامه داد: با اتمام این طرح، امکان تأمین گاز ۲۱۰ واحد صنعتی این شهرک از نعمت ارزان و پاک گاز طبیعی فراهم می‌شود و تأمین گاز بخش‌های صنعتی و تولیدی و کشاورزی در اولویت برنامه‌های گازرسانی قرار دارد.

کمالی اظهار کرد: با افزایش ظرفیت ایستگاه تقلیل فشار شهرک صنعتی شهید حاج قاسم سلیمانی از ۱۰ هزار متر مکعب به ۳۰ هزار متر مکعب، علاوه بر ایجاد ظرفیت اشتراک پذیری‌های جدید، زمینه استمرار جریان گاز مشترکان قبلی فراهم شده و شرایط استفاده سایر متقاضیان همجوار در این شهرک از گاز طبیعی نیز ایجاد شده است.

سرپرست شرکت گاز آذربایجان شرقی خاطرنشان کرد: علاوه بر بخش‌های صنعتی و تولیدی در استان، هم اکنون ۱۵۴ جایگاه سوخت گاز در استان فعال هستند که این امر نقش مهمی برای کاهش آلایندگی‌های زیست محیطی ارائه می‌کند.

شهرک صنعتی سردار شهید قاسم سلیمانی یکی از شهرک‌های آذربایجان شرقی است که در مجاورت بزرگراه‌ تبریز ـ آذرشهر و شهید کسایی واقع شده است.
برای این شهرک ۸۳۰ هکتاری ۵۲ پروانه بهره برداری ارائه شده است و ۵۱ واحد فعال دارد و بیش از ۵۵۰ نفر در آن کار می کنند.
دولت تاکنون ۹۴۰ میلیارد ریال برای تأمین زیرساخت‌های شهرک سردار شهید حاج قاسم سلیمانی تبریز هزینه کرده است.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
4 + 6 =