فرهاد بازگلی:

من چاکرم نوکرم بلد نیستم/ باید مشخص شود چه چیزی و چه کسی باعث جدایی بازگلی شد

شناسهٔ خبر: 2759C55F -
مدیرعامل دیروز تیم سردار بوکان گفت: حرف حقیقت تلخ هست گویا مسولان شهرستان از صداقت گفتاری بنده در کنفرانس مطبوعاتی خوششان نیامده، من چاکرم نوکرم بلد نیستم/ باید برای شهروندان و طرفداران فهیم تیم سردار مشخص شود چه چیزی و چه کسی باعث جدایی بازگلی شد.

فرهاد بازگلی مدیر عامل دیروز تیم سردار بوکان دقایقی قبل در طی تماس تلفنی با خبرنگار هاناخبر  اظهار کرد: از سعید شوکتی رییس هیئت فوتبال بوکان در خواست هماهنگی زمین چمن و خوابگاه را برای این فصل از مسابقات داشتم که ایشان گفتند تصمیم در این مورد بر عهده رییس اداره ورزش و جوانان است و باید با انور ملارحیمی هماهنگی لازم صورت گیرد.

وی افزود: بنده از آقای شوکتی خواستم که هماهنگی برای جلسه با رییس اداره ورزش و جوانان صورت گیرد که آقای ملارحیمی در جواب گفته بودند که من با این آقا(فرهاد بازگلی) کاری ندارم و با توجه به اینکه همه مسولین شهرستان از اظهارات وی در کنفرانس مطبوعاتی ناراضی هستند نمیخواهم ببینمش و امسال هم به تیم سردار نه میتوانیم خوابگاه بدهیم و نه زمین مجانی.

 بازگلی تاکید کرد: حرف حقیقت تلخ هست گویا مسولان شهرستان از صداقت گفتاری بنده در کنفرانس مطبوعاتی  خوششان نیامده، متاسفانه یا خوشبختانه من چاکرم نوکرم بلد نیستم چون یک عمر خودم آن را شنیده ام و باید برای شهروندان و طرفداران فهیم تیم سردار مشخص شود چه چیزی و چه کسی باعث جدایی بازگلی شد.

وی ادامه داد: وقتی رییس اداره ورزش و جوانان به عنوان متولی ورزش شهرستان چنین رفتار و گفتاری دارد دیگر جایی را برای ماندن نمی بینم. در شهری که رییس ورزش و جوانان آن خبرنگاران و دارندگان رسانه را دور خودش جمع کرده و کارمند خودش دارای سایت و کانالهای خبری هستند با یک آدمی که سابقه اش در ورزش کاملا مشخص است و 8 ماه است از شهرستان رفته از شهری دیگری میارند و در فضای مجازی یک مشت اراجیف را در راستای تخریب بنده که این همه پول را برای تیم سردار هزینه کرده ام تحویل مردم میدهند واقعا هم برای خودم متاسفم که چرا این همه وقت و هزینه را گذاشتم؟ و هم برای این آقایان متاسفم.

بازگلی گفت: من به صراحت به هواداران فهیم تیم محبوب سردار اعلام میکنم با چنین شرایطی و با وجود این آقایان تا 5 سال دیگر هم تیم بالا نخواهد رفت.

وی یادآور شد: در میان مسئولان بوکانی تنها کسی که صداقت را در گفتار و رفتارش دیدم لقمان خسروپور سرپرست فعلی فرمانداری شهرستان بود.

  • سیروان معروفی : چرا خودمان را فریب دهیم اونهایی که در فوتبال بوکان فعالیت داشتند بیشتر مسئولین فوتبالی را هم میشناسند به نظر من دارند سنگ اندازی میکنند جلوی پای آقای بازگلی اینها نمی توانند موفقیت سردار را ببینند

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
8 + 2 =