رئیس جدید سازمان نظام مهندسی کشاورزی کرمانشاه، معرفی شد

شناسهٔ خبر: 2837A9A5 -
پیرمراد مرادی بعنوان رئیس جدید سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان کرمانشاه معرفی شد.

به گزارش هاناخبر ، با حضور خلیل چاله چاله رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان و اعضای ششمین دوره شورای نظام مهندسی کشاورزی، مراسم تودیع و معارفه رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان کرمانشاه برگزار شد.

چاله چاله رئیس در این مراسم گفت: سازمان جهاد کشاورزی می تواند از ظرفیت نظام مهندسی به خوبی استفاده کند و به این منظور بایستی نظام مهندسی کلیه فعالیتهای قابل واگذاری را احصاء و در قالب تفاهم نامه های تخصصی همکاری به سازمان جهاد کشاورزی پیشنهاد کند.

وی انعقاد و اجرایی شدن تفاهم نامه های فی مابین دو سازمان در زمینه های واگذاری فعالیتهای امور اراضی، مکانیزاسیون و آموزش بهره برداران را در سال گذشته مفید و موثر ارزیابی کرد.

چاله چاله تقویت ارتباط دو سازمان را برای تصمیم سازی و اجرای فعالیتهای بخش کشاورزی ضروری عنوان کرد و گفت: همواره از سازمان نظام مهندسی به عنوان بازوی اجرایی دولت یاد شده است ولی در عمل نتیجه ای که در ارتباط سایر تشکلهای مشابه با بخش دولتی ذیربط خود حاصل شده در مجموعه نظام مهندسی و جهاد دیده نمی شود.

وی ابراز امیدواری کرد با حضور افراد با انگیزه، همدل و دارای تجربه در شورای دوره ششم جایگاه سازمان و اعضای آن ارتقاء پیدا کند و همه اعضای سازمان از انجام خدمات فنی و مهندسی بهره مند شوند.

در این مراسم ضمن تقدیر از زحمات ایرج بهرامی، پیرمراد مرادی بعنوان رئیس جدید  سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان کرمانشاه معرفی شد.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
4 + 5 =