سامانه گرمایش بازار تاریخی تبریز

شناسهٔ خبر: 305B931A -
مدیرکل پایگاه‌های میراث جهانی و ملی وزارت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با بیان اینکه مهندسی ارزش روش لازم برای مدیریت موضوع گرمایشی بازار تبریز است گفت: سامانه گرمایشی این مکان تاریخی نیازمند بررسی‌های عمیق و زمان بر است.

به گزارش هاناخبر ،

آقای سامه در جلسه بررسی طرح جامع مدیریت بازار جهانی تبریز با محوریت سیستم گرمایشی گفت: سنجش میزان گرمایش تولید شده، میزان هزینه کرد و رفاه ایجاد شده، رفتار سنجی بازار در نوع سیستم اعمالی گرمایشی از جمله اقداماتی است که باید انجام شود.

وی اظهار داشت: بعد از اقدامات مزبور تا بعد از یک سال تجربه و نگاه سیستمی می‌توان به نتیجه منطقی رسید تا بتوان عملیات را ضمن در جریان گذاشتن نمایندگان و بازاریان به‌صورت مدیریت شده اجرایی شود.

آقای سامه با تاکید بر اینکه نحوه سیستم گرمایش باید در پرونده ثبت جهانی بازار تبریز مورد بررسی قرار بگیرد، ادامه داد: در این زمینه باید پرونده ثبت جهانی بازار تبریز بار دیگر برای بررسی نحوه اشاره به سیستم گرمایشی آن مورد بررسی قرار بگیرد و همچنین باید در پلان مدیریت بازار تبریز به تدابیری که در ارتباط با این موضوع در نظر گرفته شده توجه ویژه شود.

وی ادامه داد: مسئله گرمایش بازار تبریز نباید در مدت کوتاه به اجرای اقدامات بیانجامد چرا که قبل از اجرای هرگونه اقدام باید چندین روش توسط مشاور ذیصلاح در نظر گرفته و در چند نقطه بازار به‌عنوان پایلوت اجرا شود تا نکات مهم مورد ارزیابی قرار گیرد.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
1 + 6 =